כיום צבי שיף הוא מייסד משותף ובעלים של מספר חברות מובילות לא רק בארץ, אלא גם בעולם, בתחום הנדל"ן, בתחום המים ובתחומים נוספים.

צבי החל את דרכו בעבודות שונות כבר מגיל 13 ובגיל צעיר מאוד התחיל לצבור ניסיון תעסוקתי רב עד תפקידי ניהול שונים. בצבא שירת 3 שנים בתפקיד מודיעיני כאחראי על פרויקטים מיוחדים. לאחר הצבא התנסה בניהול בעבודות שונות, הן כעצמאי והן כשכיר בחברות מובילות כמו בתי מלון גדולים בתל אביב וכן ייסד את חברת שיף גרופ המתמחה בנדל"ן מסחרי, תעשייתי ומגורים פרטיים.

לאורך השנים המשיך צבי בהקמת חברות נוספות שהיום נחשבות לבעלות שם עולמי בתחומן, החל מחברת גאלן המתמחה במתן פתרונות ופיתוח כלים לחיסכון במים ושימוש מועיל וחסכוני בהם וכן בהקמת חברה אינפלאדוקס המספקת מוצרים טבעיים אנטי דלקתיים.

אודות פעילות קבוצת שיף:

כחלק מניסיונו כמנהל בתי עסק גדולים כמו בתי מלון בתל אביב, מסעדות בירושלים וכן הכרה בתחום ניהול העסקים והאהבה ליזמות – החל צבי שיף את דרכו בחברת הנדל"ן שיף גרופ. החברה עוסקת בתחום הנדל"ן וניהול בתי מלון במדינת ישראל כבר משנות ה-50 ובשנות ה-90 אף התפתחה להיות חברה בינלאומית והחלה גם בפיתוח וניהול נכסים מסחריים ופרטיים ברוסיה.

חברת שיף גרופ אף משקיע בחברות ביו-טכנולוגיה וכן חברות היי טק דיגיטליות שונות. צבי החל את דרכו בחברה במחלקת הפיתוח העסקי, קודם בבוא הזמן בתפקידי ניהול שונים עד סגן נשיא החברה והחל משנת 2003 ועד היום הוא נשיא חברת האחזקות "שיף גרופ".

כנשיא החברה הוא מטפל במהלך היום יום בענייני תפעול שוטפים כמו לוחות זמנים, תקציבים, ניהול חוזים, ניהול פרויקטים, ייעוץ לפרויקטים מיוחדים ועוד.

אודות חברת Galene Water Filtration:

אתם יודעים כמה מיליוני גלונים של מים אנו מבזבזים מדי שנה בישראל? אפילו לא כדאי להזכיר את המספר הזה. הפרסומות בטלוויזיה על הצורך לחסוך מים יכולות להיחסך מאתנו אם רק נתקין בבית ובמקומות שונים כלים ומתקנים שונים לחיסכון ושימוש נכון ויעיל במים.

צבי הוא בעלים משותף של חברת "גאלן". החברה מפתחת ומספקת פתרונות לטיפול ושימוש במים מתוקים ומי שפכים. לחברה ניסיון של למעלה מ-25 שנים בתחום. החברה פעילה בין היתר גם במגזר הפרטי, גם במגזר העסקי וכן גם בתעשייתי. לכל אחד מאלה פותחו כלים שונים המתאימים לשימושים שונים במים ויכולים לאפשר לנו לחיות טוב יותר ובריא יותר ועל הדרך גם לחסוך הרבה מאוד מים.

אודות חברת InflaDox:

בשנת 2015 צבי ייסד ופיתח בשותפות את חברת אינפלאדוקס המספקת מוצרים טבעיים לטיפול במחלות אנטי דלקתיות בגופנו. זוהי רק אחת הדוגמאות לעסקים שצבי מאמין שיכולים לסייע ולעשות טוב לאנשים ואף לשפר את אורח החיים שלהם ולכן דאג להקים ולפתח את החברה ולשווק את מוצריה לכל בית בישראל.

לסיכום; יש עוד כל כך הרבה דברים שיש לעשות ולקדם כדי לשפר איכות חיים, לזהם פחות, לשמר את מאגרי הטבע ולעזור לבני אדם. אם יש לכם סטארט-אפ מעניין, בעלים של בית מלון וזקוקים לייעוץ, החזרה או התקנת מתקני מים מתקדמים לחיסכון במים ושיפור השירות עבור לקוחותיכם – אתם מוזמנים ליצור קשר עם צבי ולראות כיצד הוא יכול לסייע לכם.

 

למידע נוסף אודות צבי שיף בקרו באתר: https://zvi-shiff.com/מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20