אם רק היינו יכולים לקבל סכום כסף שיכסה את ההוצאה הגדולה שבדרך, את הרכב החדש שאנחנו פשוט חייבים או את הפיתוח העסקי שצפוי לעלות לנו לא מעט, הכול היה כנראה פשוט יותר. עד שזה יקרה ושטרות יפלו עלינו מלמעלה יש כמה פתרונות מימון אחרים שיעזרו לנו לעבור תקופה לחוצה או לממן התרחבות עסקית, והנה מה שאתם צריכים לדעת על הפתרונות הטובים ביותר שמחכים לכם בשנה הקרובה.

הלוואה לעסק המתפתח

הקמתם עסק בשתי ידיים, למדתם, השקעתם, שיווקתם, מכרתם וזה גם עבד לכם לא רע בכלל. עכשיו אתם רוצים להתקדם, להרוויח קצת יותר, להכניס כמה מוצרים חדשים או להגיע לשווקים חדשים. כדי שתוכלו להעביר את העסק שלכם לעידן הדיגיטלי, להקים חנות מקוונת או להציע כמה שירותים שלדעתכם ישנו את העולם, אתם רק צריכים פתרון מימון מתאים. היום, כשהעסקים הקטנים והבינוניים זוכים לחיבוק קצת יותר אוהד ותוכניות וכלי סיוע שונים, יש גם כמה מסלולי הלוואה לעסקים , וכדאי שתכירו אותם. לרוב מדובר בהלוואות גדולות למדי (עד 400,000 שקלים במקרים רבים), עם ריבית אטרקטיבית וגם עם דחיית התשלום הראשון, פשוט כדי שתוכלו להתמקד בפיתוח ובשיווק בלי לחשוש להחזר החודשי.

מימון לרכב החדש

בין אם המשפחה מתרחבת ואיתה גם משתנה הצורך שלכם בכלי רכב נוח ומרווח, ובין אם אתם פשוט זקוקים למכונית טובה וחזקה שתעמוד בנסיעות העסקיות הממושכות – הגיע הזמן להשקיע ברכב חדש. הבעיה היא שרכב חדש עולה כסף, ולא מעט ממנו. הבשורה הטובה היא שהיום קל ומהיר יותר לקבל הלוואות לרכב, שכן קיימים פתרונות מימון המציעים תהליך פשוט מאוד. למעשה, גם אם אין לכם כרגע הון מספק או רצון לשבור תכנית חיסכון, תוכלו לקבל הלוואה של עד 100 אחוז משווי הרכב, ואם אתם מעדיפים לרכוש רכב יד שנייה – גם עליו תוכלו לקבל הלוואה כמעט במלוא הסכום הדרוש לכם.

בלי לצאת מהבית

היתרון הגדול של הלוואות לרכב או לעסקים הוא שאתם לא צריכים לעבוד קשה כדי לקבל אותן. היום כבר לא צריך לצאת מהבית, להרשים עם חליפה מחויטת והסבר משכנע (או קורע לב) למה אתם פשוט חייבים לקבל הלוואה. בעידן הדיגיטלי אפשר להגיש בקשה אונליין, לקבוע את הסכום הדרוש, את זמן ההלוואה האידיאלי ואת הסכום החודשי, וגם לחסוך זמן, ערבים ובטחונות. ב-2018 ממש אין סיבה לחפש פתרונות מימון יצירתיים או יקרים במיוחד, וגם לא לכתת רגליים ולנסות לשכנע את הבנק שלכם שמגיעה לכם הלוואה נוחה. הכול קורה דרך המסך, בקליק אחד, ותכלס – למי יש זמן ליותר מזה?

חיים בהגאון

חיים בהגאון