מעבר דירה הוא כאב ראש רציני. צריך לארוז בקפידה את כל הדברים שיש לנו בבית, לעטוף כלים ואביזרים שבירים עם ניירות מיוחדים שיישמרו עליהם מפני נזקים, ולמרות שהקפדנו מאוד תמיד יהיה לפחות משהו אחד שיינזק בסופו של דבר. מצד שני, ניתן לומר שבזמן מעבר דירה זה הזמן הטוב ביותר עבורנו לסר ולמיין את כל הדברים והחפצים שיש לנו בבית, הרי לא נרצה לקחת אתנו לדירה החדשה שאליה אנו עוברים ציוד שאיננו זקוקים לו. לכן זו הזדמנות נהדרת להשליך דברים שלא צריכים, ואולי גם לתרום כמה מוצרים לאנשים שזקוקים לכך.

ברוב מעברי הדירות יש צורך להיעזר בשירותי הובלה, במיוחד אם מדובר על דירה בה מתגוררת משפחה עם כמה ילדים ועם המון ציוד. אחד מהפתרונות הטובים ביותר למעבר דירה מהיר וקל הוא באמצעות השכרה של לכמה שעות, כך באמצעות עבודות מנוף ניתן להעביר את כל הציוד בקלות מהדירה הישנה היישר אל משאית ההובלה וכך לחסוך זמן עבודה למובילים – ולעצמנו כסף.

יתרונות השכרת שירותי מנופים

ממש אין צורך לחפש משאית מנוף למכירה כדי לעבור דירה בקלות, ניתן לשכור שירותי מנופים למספר שעות לצורך הרמה של הציוד בדירה והעברתו בצורה בטוחה ומהירה אל משאית ההובלה, או אל הדירה החדשה אליה אנו עוברים. חברת המנופים משתמשת בציוד מקצועי ובטיחותי לצורך שינוע והרמה של הציוד.

בעזרת שרשרת הרמה לדוגמה ניתן להרים ולשנע כמעט כל ציוד. פשוט מחברים את השרשרת אל המטען אותו רוצים להרים, כמו לדוגמה משטח עליו מניחים את כל ארגזי הבגדים, עוטפים אותו מכל צדדיו ושרשרת ההרמה מניפה את כל המשטח ישירות אל המשאית.

זהו פתרון מעולה עבור מעברי דירות ללא מעלית, לרוב מובילים לא יסכימו לקחת עבודה הובלה מקומה שלישית ומעלה ללא מעלית ובמיוחד אם מדובר בדירה עם המון ציוד. באמצעות מנוף עם ציוד הרמה מקצועי שיעביר את כל הדירה דרך החלון, ניתן בקלות לחסוך כסף.

חברת מומנט לוגיסטיקה בע"מ מספקת ושירותי מנופים, הובלה ושינוע של ציוד קל וכל סוגי המטענים.

כתבה זו הופקה בשיתוף פעולה עם פורטל אלומיניום.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.