ההסתה הפלשתינית נמשכת. בפוסט בעמוד הרשמי של ארגון פת"ח ביקשו לשאול את נתניהו "כמה ילדים לקח לך להרוג כדי לנצח את הבחירות בישראל?", בצירוף תמונה אלימה בה מוצג נתניהו כרוצח תינוקות. כך מדווח היום מכון "מבט לתקששורת הפלשתינית", אשר עוקב אחרי המתרחש בכלי התקשורת הערבים.

הפוסט נוסח בהתכתבות עם אירוע שהשיק ראש הממשלה בעמוד הטוויטר שלו. נתניהו הזמין את הציבור הרחב לשאול שאלות בצירוף ההאשטג #AskNetanyahu.

צילום מסך
צילום מסך

הפוסט פורסם על ידי פת"ח באנגלית המלווה קריקטורה שמראה גרף עולה כשהקו עשוי מתינוקות פלשתינים מתים וראש הממשלה נתניהו עולה בפופולריות ככל שראשי התינוקות מתרבים.

היוזמה הצרפתית מתחילה מחר – ללא דרישות מהפלשתינים

מחר תתכנס הוועידה הצרפתית תתכנס תחת חסותו של שר החוץ ז'אן-מארק איירו, שביקר לאחרונה באזור ונפגש עם בכירים ישראלים וערבים. ארבעת חברות הקוורטט למזרח התיכון – רוסיה, ארה"ב, האו"ם והאיחוד האירופי – יתר החברות הקבועות במועצת הבטחון של האו"ם, מדינות ערביות מוסלמיות ואירופאיות נוספות יטלו בה חלק.

על פי היוזמה, שרי החוץ וחברי המשלחות יקדמו מסגרת למשא ומתן בין ישראל לרשות הפלשתינית – שלא הוזמנו לוועידה – שיוביל להסכם סופי עד לסוף השנה.

עד כה החליפו ממשלת ישראל והרשות הפלשתינית בראשות אש"ף מהלומות דיפלומטיות בהן האשימו זו את זו בכשלון תהליך השלום. נתניהו תקף את היוזמה הצרפתית וקרא לאבו מאזן לקדם את תהליך השלום במשא ומתן ישיר.

מנגד, ראש הממשלה הערבי בירך על היוזמה הערבית והציב את הקפאת הבנייה בהתנחלויות כתנאי לפתיחת המשא ומתן. ההסתה הערבית נגד ישראל, כאמור, נמשכת כל העת.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.