עיתונאי "מעריב" בן כספית. צילום: הדס פרוש, פלאש 90
עיתונאי "" . צילום: הדס פרוש, פלאש 90

, הגברת , והעיתונאי בן כספית חתמו היום על , כך פורסם לראשונה בעמוד הפייסבוק של "ידיעות אחרונות".

כזכור, נתניהו הגישה נגד כספית לאחר שזה פרסם בטור שכתב בשנת 2010 כי בעת כניסת הזוג נתניהו למעון ראש הממשלה פוטר החצרן מנשה קוזוקין שהוצג כ-"יהודי מבוגר, בן למעלה מ‭,70-‬ אב שכול" בהוראת רעיית רה"מ. קוזקין, שנפטר בינתיים, הכחיש את הדברים במהלך המשפט. חתימת הסכם הפשרה מייתרת את חקירת התצהיר של גב' נתניהו על דוכן העדים ביום ראשון הבא.

על פי ההסכם, כספית יפרסם בתוך 14 יום ממועד מתן תוקף של פסק דין לכתב הגישור בולטת בטור שלו שלשונה: "ביום 22.1.10 פרסמתי טור ובו כתבתי, בין היתר, כי החצרן העובד במעון ראש הממשלה הודח מתפקידו בהתאם להוראה של גב' נתניהו. בדיעבד התברר לי, כי גב' נתניהו לא נתנה כל הוראה בעניין הצרן. אני מצר על עגמת הנפש שנגרמה לגב' נתניהו".

רעיית רה"מ, הגב' שרה נתניהו. צילום: פלאש 90
רעיית רה"מ, הגב' שרה נתניהו. צילום: פלאש 90

ההסכם שנחתם באישור המגשרת השופטת בדימוס , יסלק את התביעות והטענות בין הצדדים שהתחייבו במהלך שלושה חודשים לא להוסיף פרשנויות, תוספות, שינויים או הערות לצד נוסח ההתנצלות. לנתבעים לא הייתה התנגדות כי נוסח ההתנצלות, ללא תוספות, יפורסם בעמודי הפייסבוק והאינסטגרם של רה"מ בנימין נתניהו.

חברת "מגדל", המבטחת של עיתון "מעריב", תשלם 50,000 ש"ח לנתניהו לכיסוי הוצאות המשפט של נתניהו. יתר ההוצאות המשפטיות יחולו על הצדדים.

בת אל בנימין

בת אל בנימין

עורכת באתר ערוץ 20

רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.