משה איבגי. צילום: פלאש 90
. צילום: פלאש 90

 

אחת המתלוננות נגד השחקן משה איבגי מתכוונת להגיש נגדו , כך נודע לכתב ערוץ 20.

כזכור, אמש (א') פורסם בחדשות 2 כי הפרקליטות לא תגיש נגד השחקן ותגיע איתו ל"" בו יודה איבגי בעבירות מין המיוחסות לו ע"י 4 מתלוננות והתיק הפלילי בעניינו ייסגר. אחת המתלוננות החליטה לא לעבור על כך לסדר היום ולהגיש נגד איבגי תביעה אזרחית.

בפרקליטות ביקשו הבוקר להבהיר כי טרם התקבלה החלטה בנושא: "לאחרונה נערך לחשוד שימוע בפרקליטות מחוז חיפה באמצעות בא-כוחו. ההחלטה אם להגיש כתב אישום בפרשה אמורה להתקבל בזמן הקרוב. למען הסר ספק לא התקבלה כל החלטה בפרשה והפרסומים על 'הסדר מותנה' שמתגבש אינם נכונים".

עוד הדגישו בפרקליטות "כי ככלל, החלטה בדבר האפשרות לשקול עריכת הסדר מותנה עם חשוד מתקבלת רק לאחר שהוחלט להגיש כתב אישום נגדו".

למרות הכחשת הפרקליטות, מנכ"לית הרשות לקידום מעמד האישה, אוה מדז'יבוז', פנתה הבוקר במכתב  לפרקליט מחוז חיפה. "הנכונות לוותר על העמדה לדין ולהסתפק בהודאה במסגרת כתב אישום מתוקן, מצטיירת בהיבט הציבורי כ'הנחת סלב' שאסור לנו לתת לה יד. מי שביצע חייב לעמוד למשפט. גם אם ישנם כשלים ראייתיים, ראוי שיבואו להכרעת שופט ‏ולא ייסגרו בחדרי חדרים. לתפיסתי, כל חלופה אחרת אינה ראויה מבחינה ציבורית", לשון המכתב.

לירן לוי

לירן לוי

כתב לענייני משטרה ומשפט, ערוץ 20
לירן לוי


:עוד באותו נושא