לפעמים אין ברירה. עד היום (ה') בצהריים גבי גזית עוד הרשה לעצמו להאחז בקרנות המזבח. לפטור את הטענות נגדו באמירה שלא היה כלום. 4 נשים שונות טענו בימים האחרונים שגזית הטריד אותן מינית בזמן שעבדו עימו בכלי תקשורת שונים.

הערב ביקש גזית מתחנת הרדיו 103fm, בה הוא משדר, לצאת לחופשה. הערב  אנחנו מפרסמים כאן לראשונה עדות נוספת שנקשרת בשמו של גבי גזית. בעלים של בית קפה במרכז הארץ, אותו נהג גזית לפקוד באופן קבוע, מספר לנו שהוא פנה לגזית ודרש ממנו להפסיק להגיע למקום לאחר שמספר מלצריות התלוננו בפניו כי גזית מטריד אותן לכאורה. את התיאורים חסכנו מכם.

גזית הפסיק להגיע לבית הקפה וכך נקבר גם הסיפור הזה של המלצריות. העדות הזאת של הבעלים של בית הקפה נתמכת גם בעדות של עובדים לשעבר במקום. ניסינו לקבל את תגובתו של גבי גזית – אך תשובתו הייתה: "אין לי עניין לשוחח איתכם. תודה ויום טוב".

כזכור, הסיפור החל שהעיתונאית דנה ויס חשפה כי גזית נישק אותה בפה בניגוד לרצונה לפני 15 שנה. בריאון לגל"צ סיפרה: "אני בספק אם הוא בכלל שם לב לזה בזמן אמת, כי זה לא היה משהו מאוד משמעותי מבחינתו, הוא סתם עבר ונתן נשיקה – כל פעם שנפגשים במסדרון. כי למה לא. כי אני יכול, כי זה אפשרי. כי אני המגיש והיא המגישה המחליפה ויאללה, מה. בטח היא גם נהנית מזה".

בעקבות כך עלתה לשידור אישה נוספת וסיפרה כי היא הוטרדה גם כן על ידי גזית בכובעו כבעל הדירה אותה שכרה. שתי נשים נוספות, קולגות לשעבר של גזית, חשפו בפוסט בפייסבוק כי גם הן הוטרדו על ידו במסגרת יחסי העבודה עימו. בתחנת הרדיו בה עובד גזית הודיעו כי קיבלו את בקשת המגיש לצאת לחופשה.

אמיר איבגי

אמיר איבגי