דף הבית > אקטואליה וחדשות > פרסום ראשון: סנקציות נגד עודה בשל השתתפות בעצרת טרור

פרסום ראשון: סנקציות נגד עודה בשל השתתפות בעצרת טרור

ח"כ איימן עודה הופיע באירוע שאירגנה החזית העממית - ונענש: דיון שיזם בוועדת הפנים בוטל. ח"כ יואב קיש: "הוועדה בראשותי לא תשתף פעולה עם מי שתומך בטרור"

ח"כ יואב קיש (מימין) וח"כ איימן עודה. צילום: פלאש 90

פרסום ראשון הערב (ג') במהדורת חדשות ערוץ 20: יו"ר ועדת הפנים, ח"כ יואב קיש (הליכוד), הודיע לח"כ איימן עודה (הרשימה המשותפת) שהוא מבטל דיון שביקש עודה לקיים בוועדה ושעוסק במאבק באלימות ובפשיעה בחברה הערבית. הסיבה לביטול: השתתפותו של ח"כ עודה אמש באירוע שנערך במזרח ירושלים ביוזמת ארגוני הטרור החזית הדמוקרטית והחזית העממית.

בשבוע שעבר ביקש ח"כ עודה מח"כ קיש לקיים דיון דחוף בנושא הפשיעה במגזר הערבי. קיש נענה לבקשה וקבע לה מועד. אחרי שצפה אמש בעוד אירוע מעורר מחלוקת בכיכובו של ח"כ עודה, החליט קיש לנקוט בצעדים ממשיים נגד יו"ר הרשימה המשותפת.

כך כתב קיש לעודה: "לא ייתכן שחבר כנסת יבקש דיון בכנסת על אכיפה, סמכות המדינה ומיגור פשיעה ומצד שני יפעל נגד אותה מדינה ויתמוך בטרור נגדה. על כן אני מסרב לבקשתך ולא אקיים דיון לבקשתך ביום או בנושא שביקשת. הוועדה בראשותי לא תשתף פעולה עם מי שתומך בטרור ומתנגד למדינה, סמכותה וקיומה".

אלירן טל
כתב בדסק המדיני של ערוץ 20

אולי יעניין אותך גם

ארה"ב: אירוע ירי רב נפגעים במרילנד

כלי תקשורת בארה"ב מדווחים על אירוע ירי רב נפגעים באיזור העסקים של אברדיין, מרילנד. משרד השריף המקומי הודיע לציבור להתרחק מהמקום