דף הבית > אקטואליה וחדשות > פרסום ראשון: בדיקת מח"ש נגד ניצב יורם הלוי

פרסום ראשון: בדיקת מח"ש נגד ניצב יורם הלוי

לידי ערוץ 20 הגיע מידע לפיו למח"ש הגיעו מכתבים אנונימיים שהובילו לפתיחה בחקירה נגד הלוי. מח"ש: "לא מתייחסים לשאלות הנוגעות לבדיקות או חקירות"

פרסום ראשון: חקירת מח"ש נגד ניצב יורם הלוי. ממידע שהגיע לידי ערוץ 20 עולה כי למחלקה לחקירות שוטרים הגיעו מכתבים אנונימיים נגד ניצב יורם הלוי, מפקד מחוז ירושלים במשטרה. בעקבות כך במח"ש בודקים את התלונות. מהמידע שהגיע לידינו עולה כי התלונות האלה הועברו לגורמים נוספים. נזכיר כי רק לפני כחודש היו פרסומים ולפיהם רמז המפכ"ל בשיחות סגורות שיש קשר חשאי בין ניצב יורם הלוי לבין ראש הממשלה, בנימין נתניהו. אלשיך כמובן הכחיש אז כי דיבר עם עיתונאים בנושא.

נזכיר שבקרוב ייתכן סבב מינויים במשטרה, במסגרתו במידה ולא תוארך כהונת המפכ"ל ימונה מפכ"ל חדש, מה שמעלה את רף המתחים וההשמצות במשטרה. אין ספק שיורם הלוי הוא קצין מבטיח, והוא אחד המועמדים המובילים לרשת את המפכ"ל.

במח"ש אומרים בתגובה: "מח״ש לא מתייחסת לשאלות הנוגעות לבדיקות או חקירות, אלא מקום שבו מתנהלים הליכים גלויים. וזאת מטעמים ברורים גם כאשר השאילתה היא מופרכת. ויודגש כי אין באמירה כללית זו משום התייחסות לשאילתה הספציפית, בהתאם למדיניות הנוהגת".

לירן לוי

לירן לוי

כתב לענייני משטרה ומשפט, ערוץ 20
לירן לוי

אולי יעניין אותך גם

צה״ל דחה את ממצאי התחקיר הרוסי

בצה"ל דוחים את ממצאי התחקיר הרוסי ומבהירים כי מנגנון התיאום פעם בין הצבאות פעל בזמן: "צה״ל ימשיך לפעול על פי הנחיית הדרג המדיני"