מאות משפחות שכולות החברות ב פורום 'בוחרים בחיים' המאחד משפחות שאיבדו את יקיריהן בפעילות טרור ונפגעי פעולות איבה, פנו היום במכתב לשר הביטחון בני גנץ, לאחר שנודע להם כי בכוונת הממשלה להחזיר את גופת המחבל הנתעב סעידי אל גראבלי שנפטר בכלא הישראלי לקבורה בעזה. אותו מחבל שביצע את הרצח האכזרי של דוד משעלי הי"ד.

נציגי הפורום מירב והרצל חג'אג' הוריה של שיר חג'אג' אשר נרצחה בפיגוע בארמון הנציב, פנו בשם כלל המשפחות בבקשה משר הביטחון לא לאפשר מהלך כזה.

אלו מעט מן הדברים שהוזכרו במכתב:

"אנו מתנגדים לחלוטין להחזרת הגופה של המחבל גם כצעד הרתעתי ובמיוחד כאשר הילדים שלנו, הדר גולדין ואורון שאול יחד עם אזרחיים ישראלים נוספים עדיין בעזה, אנו דורשים ממך לפעול בכל דרך כדי שהמחבל לא יחזור לקבורה בעזה"

 

 

צפו בדברים שאמרה מירב חג'אג' בסרטון לערוץ 20:

 

מתנועת "אם תרצו" אשר מלווה את פורום "בוחרים בחיים" של המשפחות השכולות ונפגעי פעולות האיבה מסרה בתגובה כי: "לא יעלה על הדעת שמערכת הביטחון תיתן פרס לטרור. על שר הביטחון גנץ להקשיב לזעקת המשפחות השכולות ולמנוע את החזרת הגופה. אנו מצפים כי כעת לאחר שעברו ימי החסד עם כניסתו לתפקיד הוא יפעל ביתר שאת לקידום חבילת ההרתעה נגד המחבלים. הגיע הזמן לנקוט יד קשה נגד הטרור. אלפי ישראליים שנפגעו מצפים לכך. אי החזרת הגופה תבהיר כי דם יהודי איינו הפקר."


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.