בית המשפט העליון נענה לעתירת ארגון השמאל " המוקד לזכויות הפרט", לדחות את מועד הריסת בית המחבל שרצח את לוחם גולני עמית בן יגאל ז"ל, זאת לאחר שמועד ההריסה נקבע לאותו יום החל מהשעה 18:00.

השופטת דפנה ארז נעתרה לבקשת העמותה לדחות את קיום הצו בטענה של קשיי המשפחה. יש לציין כי עמותת "המוקד לזכויות הפרט" הוא ארגון המנוהל על ידי פעילי שמאל רדיקליים ובהגדרתו נכתב כי:עמותה שבהגדרתה נכתב: "ארגון זכויות אדם המסייע לפלסטינים תושבי השטחים הכבושים שזכויותיהם הופרו על-ידי ישראל".

זהו מסמך העתירה

20048530.A01 (1)

כזכור בתחילת חודש מאי ביצע  המחבל אבו בכר פיגוע והשליך בלוק אבן על ראשו של רס"ל עמית בן יגאל ז"ל, לוחם סיירת גולני שהיה מתחת לביתו במהלך פעילות מבצעית.

בכיר בארגון הפת"ח, יו"ר הביטחון המסכל ברשות לשעבר, גבריל רג'וב קיים פגישה בבית משפחת המחבל נזמי אבו בכר בכפר יאבד. רגו'ב הגיע כדי לתמוך במשפחת המחבל, ולהביע הזדהות והבעת תקווה לשחרור המחבל האסיר בקרוב, כך כתב בדף הפייסבוק שלו.

ח"כ איימן עודה השתתף בשבוע שעבר יחד עם בכירים מהחמאס והפת"ח, בכנס שעסק במאבק הפלסטינים בהחלת הריבונות, בו נשמעו קריאות להשוואה בין האינטיפדה הראשונה והשנייה, לפעולות שיבצעו הרשות במידה וישראל תכיל ריבונות.

בחודש יוני פרסם השב"כ כי לכד את המחבל, רוה"מ חיזק את ידי כוחות הביטחון ואמר כי "אני נתתי הנחיה להרוס את ביתו של המרצח הזה"

כוחות הביטחון עדיין לא ביצעו הנחיה זו.

בתמונה נראה רגו'ב בביקור בבית המשפחה שעדיין עומד על תילו


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.