צילום: מוטי פישביין

המוצר החדש מסייע בחיזוק שכבת ההגנה של העור ועמידותו כנגד מפגעים חיצוניים, תורם לעור מלא בלחות ותחושת מוצקות, שיפור מרקם העור ומגע קטיפתי ומעניק מראה זוהר של עור בריא.

  • פורמולה חדשנית "נקיה" המבוססת על 11 מרכיבים בלבד!
  • פורמולה ללא פראבן, ללא סיליקון, ללא חומרי צבע, ללא אלכוהול**. נטול בושם ומתאים לעור רגיש
  • יום אחר יום, העור מקבל חזרה מראה רענן וזוהר יותר
  • מתאים לכל סוגי העור, לכל הגילאים, לנשים וגברים ונבדק גם בישראל על עור רגיש

אקספוזום EXPOSOME והעור – תחום המומחיות הייחודי של המעבדות של וישי

אקספוזום – מושג מדעי שהתפתח בשנת 2005, ומוגדר כמדד מצטבר של השפעות סביבתיות והתגובות הביולוגיות הקשורות אליהן במשך חיים שלמים, כולל סביבה, התנהגות ותהליכים אנדוגניים (תהליכים שנוצרים או מתפתחים מתוך הגוף עצמו). העור מושפע ישירות מהאקספוזום: תוקפנות סביבתית (קרני UV, עישון וזיהום אוויר) ותוקפנות פנימית (מצבי לחץ ומתח, עייפות ותזונה לא מאוזנת) פוגעות בשכבת ההגנה של העור וביכולת שלה להגן על העור מפני גורמים תוקפניים אלה.
כמומחים בהשפעה של האקספוזום על העור, ובחשיבותה של שכבת ההגנה של העור, מעבדות וישי יצרו מוצר חדש לטיפוח העור, Minéral 89, המסייע בחיזוק שכבת ההגנה של העור ועמידותה כנגד מפגעים חיצוניים*.

צילום: מוטי פישביין

 

טיפה אחרי טיפה, יום אחר יום, מנת החיזוק היומית לעור

לעתים קרובות אנו חושבים על העור כמרכיב חיוני ליופי, אך יופי הוא לא תפקידו העיקרי. מעל הכל, העור פועל כממשק בין הסביבה לגוף. הוא "מעטפת" של הגנה ולכן הבריאות האופטימלית שלו היא כה חיונית. השכבה הראשונה של מעטפת חיצונית זו היא השכבה הקרנית, המבטיחה את תפקוד העור כמחסום. מעבדות וישי, המגובות על ידי מומחיות מעמיקה בכל הקשור להשפעות של גורמים תוקפניים חיצוניים, יצרו מוצר טיפוח יומיומי המסייע בחיזוק שכבת ההגנה של העור ועמידותו כנגד מפגעים חיצוניים, יום אחרי יום.

פורמולה "נקייה" – 11 מרכיבים בלבד

Minéral 89 מכיל ריכוז שיא של 89% מים טרמליים ממעיינות וישי לצד מינון גבוה של חומצה היאלורונית ומספר קטן של מרכיבים הדרושים כדי לייצב את הפורמולה ולשמור על שלמותה.
חומצה היאלורונית, מרכיב מלחח רב-עוצמה, המחזק את שכבת ההגנה של העור. הישג אמיתי ביצירת פורמולה, המבוססת על 2 מרכיבים עיקריים הפועלים בסינרגיה.

צילום: מוטי פישביין

 

המים המינרליים של וישי, מסייעים בחיזוק מערכת ההגנה הטבעית של העור

מקורם של המים הטרמליים של וישי הוא בהרי הוולקנו בצרפת. המים הטרמליים עשירים ב-15 מינרלים חיוניים, המסייעים בחיזוק והרגעת העור.

Minéral 89 – מינון יומיומי של בריאות

צלול ושקוף כמו הפורמולה שלו, מרקם הג'ל של Minéral 89 "נמס" לתוך העור, ממלא אותו ברעננות ובחיוניות.
זהו השלב הבסיסי בשגרת טיפוח העור, ומשמש כבסיס ראשוני להמשך טיפוח העור: מתחת לקרם הלחות או הסרום האהובים עלייך.

יש למרוח 2 טיפות בכל בוקר וערב על עור פנים נקי, כשלב ראשון בשיגרת הטיפוח.

צילום: מוטי פישביין

 

תכולה: 50 מ"ל
המחיר: 119 ש"ח

מוצרי וישי משווקים בבתי מרקחת פרטיים ברחבי הארץ, תוך קבלת ייעוץ מקצועי על ידי צוות בית המרקחת.

צילום: מוטי פישביין