בפוסט שפרסם בחשבון הפייסבוק שלו, כתב פרופ' גולדבלום:

"מסתירים מכם את האמת בגלל הבחירות – הנגיף מתפשט במהירות בישראל מאז שקבוצת קוריאנים ביקרה במערת המכפלה.

באיטליה חוסמים עיירות וערים כדי למנוע התרחבות ההדבקה.

בישראל צריך לחסום את אלעד ובני ברק ומודיעין עילית וביתר עילית ונתיבות ובית שמש וכן שכונות גדולות באשדוד ובירושלים".

בפוסט נוסף כתב גולדבלום:

"אזהרה – שימרו על חייכם !
תיירים מקוריאה טיילו ללא כל פיקוח בישראל ונודע עתה שהם חולים בוירוס הקורונה.רשימת המקומות שהם ביקרו נמצאת בעיתונות. בין היתר- וירוס הקורונה הגיע איתם למערת המכפלה ומשם, באמצעות מבקרים יהודים מנשקי מזוזות -עבר לבתי כנסת רבים בישראל ולשכונות הדתיות והחרדיות. ירושלים, בית שמש, אשדוד, בני ברק, ביתר עילית ומודיעין עילית ועוד.
מי שרוצה לשמור על נפשו – לא מתקרב למזוזות, לא מניח תפילין בדוכנים ברחוב, לא נכנס בזמן הקרוב למקומות ציבוריים בשכונות דתיות וחרדיות — עד שיתברר שהנגיף בישראל חוסל – מומלץ להישמר מכניסה לבתי כנסת, מתנ"סים, אולמי חתונות, וגם…לקלפיות בבתי ספר ומקומות ציבוריים אחרים !
דירשו במשרד הפנים קלפי בסביבה בטוחה !!"

פרופ' גולדבלום נמנה עם מייסדי תנועת שלום עכשיו. הוא חבר במועצה הבינלאומית של הקרן החדשה לישראל.

ביולי 2019 העלה גולדבלום לפייסבוק פוסט שבו כתב: "קלגסי מדינת האפרטהייד ישראל מחסלים בשטח איי הפלסטיני בית של עלובי חיים פלסטיניים בשיטה חדישה", בהמשך כתב "אני מקווה שהבית יקום את דמו מהמהרסים ומנותני ההוראה"

לפני כשלשה שבועות כתב גולדבלום בעמוד הפייסבוק שלו כי "הפורעים הטרוריסטים מההתנחלויות פוגעים יומיום בתושבים הפלסטינים" וקרא לפלסטינים "להקים מיליציות חמושות שיגנו על הכפרים והעיירות שלהם מול המתנחבלים".

מהאוניברסיטה  העברית נמסר:

האוניברסיטה העברית מוקיעה את דבריו המבישים והגזעניים של עמירם גולדבלום ואינם משקפים את עמדת הנהלת האוניברסיטה העברית ולא את עמדת קהילת האוניברסיטה העברית אשר פועלים יומם ולילה למען חברה רב גונית."


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.