ארגון '' חצה היום (ב') את קו ה-% מיעד ההמונים. בארגון שהצליח לחשוף את פעילותם של מספר קיצוניים בתחקירים שזכו לתהודה רחבה, מבקשים להתרחב ולהעמיק את פעילותם באמצעות המונים, באתר "GiveBack". הערב צפוי הפרויקט להגיע לסיומו, " לתת נוק-אאוט לארגוני השמאל – כבר בתקופה הקרובה הציבור יראה את פירות הפרויקט", מבטיחים בארגון.

בימים האחרונים ממשיך הארגון להביא חשיפות ייחודיות מתוך פעילותם של ארגוני האנרכיסטים ומפעילותם של ערבים כנגד חיילי וקציני צה"ל. בין השאר, חשף הארגון תקיפה נוספת של חיילי צה"ל בידי עאהד תמימי וכן את פעילותה של פעילת השמאל יפעת דורון המשתתפת בהפרות סדר בשטחי יו"ש.

יו"ר הארגון, אבירם זאבי אמר כי "בשנתיים האחרונות, הוכחנו ב'עד כאן' שאנחנו יודעים לתעד ולחשוף לציבור את הנעשה מאחורי הקלעים של הארגונים המנסים לפגוע בלגיטימיות של מדינת ישראל, תוך שהם מתחזים ל'ארגוני זכויות אדם'. גם בימים אלה אנחנו ממשיכים לפעול בשיטות מתוחכמות כדי לחשוף את האמת. לעיתים, תוך סיכון אישי משמעותי".

מתוך תיעוד 'עד כאן'

 

בדברי ההסבר נכתב כי "החברה הישראלית ומדינת ישראל נמצאים תחת מכבש לחצים בין לאומיים ופנימיים במטרה לגרום למדינה לשנות את דמותה וערכיה. מובילי המאבק הם קבוצת ארגונים ועמותות הפועלים במימון זר של מאות מיליוני דולרים תחת הכינוי של 'ארגוני זכויות אדם'. הם פועלים בשטח, בתקשורת, בערכאות משפטיות, במסדרונות הכנסת והממשלה, בתקשורת הבינלאומית ואל מול ממשלות זרות. אלו ארגונים שמנסים לפגוע בתדמית ובלגיטימיות של מדינת ישראל. אנחנו לא נותנים להם!".

מנכ"ל הארגון, גלעד אך אמר כי "מדינת ישראל חזקה. ענפי הכלכלה, הביטחון, המדע והטכנולוגיה מהמפותחים בעולם. האוייבים שלנו התייאשו מלהביס אותנו בשדה הקרב. הם החליטו לפנות אל המאבק על הלגיטימיות. אל השאלה האם ליהודי מותר בכלל להחזיק מדינה בחבל הארץ הזה. הם מנסים להפוך את הציונות למילת גנאי. מאות מיליוני דולרים מושקעים בכל שנה בכדי לקדם את הנרטיב הזה. בכדי להציג את מדינת ישראל כמדינת אפרטהייד אלימה. תוך ניתוק מוחלט מהמתרחש בשטח".

לקראת השעות האחרונות לפרויקט, אומרים בעד כאן כי "נשארו מספר שעות לתת נוק-אאוט לארגוני השמאל, הציבור נותן לנו את הגב להמשך הפעילות", ומבטיחים: "בתקופה הקרובה כבר יראו את פירות הפרויקט יוצאים לאור".

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.