פרגולות מעץ

פרגולות קלאסיות. מעניקות מראה יפה ואלגנטי לגינה. מצילות כי תמיד אפשר למתוח מעליהן בד. נהדרות לאותה נקודה בגינה שבלי צל פשוט רותח שם לשבת. נניח ורציתם למקם שם את הפרגולה, והשמש השוקעת בירושלים, מרתיחה את המקום: מתקינים פרגולה שהיא 100% מעץ מלא, מותחים (אופציונלי) בד והנה, עכשיו אפשר לשבת ולהשגיח על הילדים בנחת, או לקרוא ספר אם הילדים שלכם כבר גדולים, וחובבי השח בינינו יכולים לשחק שם שח. אגב, אם יש לכם קיר ויש אישור הנדסי ממהנדס, אפשר להתקין פרגולה תלויה – זוהי פרגולה העשויה מקורות עץ דקיקים, אך בוניה בצורה כזו שתחזיק מעמד לאורך שנים. קורות העץ לרוב עשויים מאורן ומעניקים תחושה חמימה מאוד. היתרון של פרגולת עץ היא במראה הטבעי שלה, אך היא דורשת תחזוקה רבה מאוד.

פרגולות מאלומיניום

פרגולות אלומיניום כשמם כן הן: עשויות מאלומיניום. קלות מאוד להרכבה, החיסרון שלהם שהן יכולות להתחמם. לכן כדאי למתוח בד מתחתיהן, ובכך להצל את הגינה. היתרון של פרגולה מאלומיניום שהיא אינה דורשת תחזוקה כמו פרגולת עץ, היא לא דליקה כי היא לא עשויה מחומר דליק, אפשר לשלב בה מנגנון חשמלי שסוגר ופותח אותה. יש כמה דוגמאות לפרגולות מאלומיניום – תסתכלו באתר שלי כדי להחליט מה יהיה הכי יפה בגינה/מרפסת שלכם. אתם הרי מכירים את הטעם שלכם, ואני מכיר ויודע איך מתקינים פרגולה. זה WIN WIN.

לסיכום, אין כמו לארח תחת פרגולה בצל. האורחים שלכם יהנו מצל איכותי (עלי), אירוח וחברה משובחים (עליכם), וכל מה שאתם צריכים זה להחליט האם לבנות פרגולה מחומר טבעי כמו עץ, או לבנות פרגולה מחומר סינתטי כמו אלומיניום. הייתרון של עף הוא באווירה החמימה שהוא משרה. הייתרון של פרגולה מאלומיניום היא העלות הזולה שלה והתחזוקה המינימלית שהיא דורשת. המלצה שלי: תתאימו את הפרגולה לתקציב שלכם, ולאופי שלכם. אם אתם אנשים שיכולים לעמוד בצביעה שנתית או חצי שנתית של עץ – הזמינו פרגולה מעץ. אם אתם יותר בקטע של שגר ושכח: הזמינו פרגולה מאלומיניום. ככה, תמיד תהיו מרוצים ותזכו ממנה לשנים רבות של נחת.

למידע נוסף  על פרגולות בירושלים לחצו כאן

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.