7:48 22/11/2017
מבזקים
דף הבית > אקטואליה וחדשות > פצוע מלחמת לבנון 2 נגד יאיר גולן

פצוע מלחמת לבנון 2 נגד יאיר גולן

ב-YNET גילו כי החייל שהפך לסמל מלחמת לבנון ה-2 תומך בסגן הרמטכ"ל והעניקו לידיעה כותרת ראשית חגיגית. יוני גרין שלחם בלבנון אף הוא, משיב לתומכים בסגן הרמטכ"ל

היי ווינט,

קוראים לי ישי גרין ונפצעתי במלחמת לבנון השנייה. ראיתי שפרסמתם היום ראיון עם תומר בוהדנה, שגם נפצע במלחמה, שתמך בדברי סגן הרמטכ"ל.

אני נפצעתי בינוני בקרב בבינת ג'בל, במהלך החילוץ שלי לארץ נהרגו שני לוחמי שיריון מפגיעת נ"ט בטנק שחילץ אותנו. אחרי הפציעה ותהליך שיקום ארוך חזרתי לשירות מלא בצה"ל, יצאתי לקורס קצינים וכיום אני קצין במילואים.

תהיתי לעצמי על הקשר בין הפציעה בלבנון לבין מה שאני חושב על מה שאמר סגן הרמטכ"ל. אני כמובן מאוד מעריך את תומר ואין לי שום דבר נגדו, אבל להתחיל לגייס חיילים שנפצעו שיביעו את העמדה שלהם בעד או נגד סגן הרמטכ"ל זו לא עיתונות, האמת שזו כמעט רכילות. אם אני תומך בדברים שאמר סגן הרמטכ"ל אז מגיעה לי כותרת ראשית אצלכם? אתם באמת חושבים שחסר כאלו שחושבים בדיוק ההיפך?

הנה, אני.

צה"ל הוא צבא מוסרי וגם מדינת ישראל. הם שואפים לכך ומשתפרים כל הזמן. יש עשבים שוטים ואנשים מלאי שנאה וגזענים, הם החריגים וצריך לטפל בהם. אין קשר בין הנאצים לבנינו וכל השוואה או רמיזה לכך הינה מקוממת והיא עלבון לעם היהודי ומדינת ישראל ומספקת תחמושת לשונאי ישראל בעולם. אין לי שום דבר אישי נגד סגן הרמטכ"ל. להפך. אני מעריך אותו על תרומתו הרבה למדינה ומאחל לו בהצלחה בכל. הצלחתו היא הצלחתנו.

 

בוהדנה בוואי נט. צילום מסך
בוהדנה בוואי נט. צילום מסך

 

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20

לתגובות

אולי יעניין אותך גם

Screenshot_11

"חייתי 16 שנים כהלום קרב תחת הרדאר של המערכת"

היום תושק שדולה למען הלומי קרב במטרה למנוע סחבת ביורוקרטית, מציאת תעסוקה לנפגעים, הענקת טיפול וכו'. ח"כ שרן השכל והלום הקרב אורן אור ביטון הגיעו לאולפן 'היום הזה'