דף הבית > אקטואליה וחדשות > פלסטינים ניסו לשגר טיל מאופנוע ונהרגו

פלסטינים ניסו לשגר טיל מאופנוע ונהרגו

בתקשורת הפלסטינית דווח מוקדם יותר על חיסול מהאוויר של צה"ל נגד שני פלסטינים רכובים על אופנוע, אך הג'יהאד האסלאמי הודיע כי הפיצוץ נגרם כתוצאה מתאונת עבודה

דיווחים פלסטינים מספרים היום (ג') על כלי טיס של חיל האוויר שביצעו סיכול ממוקד נגד שני פלסטינים. מדובר צה"ל נמסרה הכחשה גורפת. ומאוחר יותר דיווח גם הג'יהאד האסלאמי כי ככל הנראה מדובר בניסיון שיגור רקטה מאופנוע שכשל.

לפי הדיווחים הראשוניים השניים חוסלו בעודם רוכבים על קטנוע. תמונת הקטנוע שכביכול צולמה בזירת האירוע הופצה ברשתות החברתיות. בתחילה אמרו בצה"ל כי אין התייחסות מצדם "לפרסומים זרים", אך לאחר מכן נמסרה הבהרה כי "בניגוד לדיווחים הפלסטינים לא בוצעה כל תקיפה ע"י צה"ל ברצועת עזה".

תיעוד זירת חיסול של צה"ל בעזה, לכאורה ולפי פרסומים פלסטינים
הזירה בה לכאורה התפוצצו הפלסטינים

אמש תקף צה"ל יעדים ברצועת עזה בתגובה לירי רקטות לעבר ישובי הדרום. דובר צה"ל מסר לאחר הירי כי "התקיפה בוצעה בתגובה לירי תלול המסלול שבוצע לעבר שטח ישראל קודם לכן" והוסיף כי "צה"ל רואה בארגון הטרור חמאס האחראי הבלעדי למתרחש ברצועת עזה".

נועם אמיר

נועם אמיר

כתב ערוץ 20 לענייני צבא וביטחון

אולי יעניין אותך גם

המשטרה מבקשת את עזרת הציבור בחיפוש אחר נער מהשומרון

משטרת מחוז ש"י מחפשת אחר חן דוד אלפסי, כבן 14, שיצא אתמול מקרני שומרון ונעלם מאז. חן נראה לאחרונה בכיכר הכינור בקרני שומרון, כשהוא מנסה לעצור טרמפ