דף הבית > אקטואליה וחדשות > פורעים ערבים שדדו את רכבה של תושבת נריה

פורעים ערבים שדדו את רכבה של תושבת נריה

שוד רכבים בבנימין: יממה לאחר ניסיון שוד סמוך לטלמון, נשדד רכבה של אישה תושבת נריה ע״י פורעים ערבים. תושבי יו״ש מתבקשים לנסוע ברכבים נעולים

מטה בנימין. צילום: הדס פרוש, פלאש 90

שוד רכבים בבנימין: רכבה של תושבת נריה נשדדה הבוקר (ה׳) ע"י פורעים ערבים. זהו המקרה השני ביממה האחרונה לאחר שאתמול היה ניסיון שוד סמוך לישוב טלמון.

נהגי יהודה ושמרון מתמודדים מידי יום עם תרבות נהיגה בעיתית בכבישים ונראה שעתה יאלצו להתמודד עם תופעת שוד רכבים בכבישים. הבוקר תושבת נריה נשדדה סמוך לישוב ולצומת הדואר. התושבת דיווחה על כך לגורמי הבטחון.

אתמול תושבת היישוב טלמון היתה בדרכה ליישוב מכיוון צומת הפרסה, בכביש שעולה לטלמון. תוך כדי נסיעה בוצעה עקיפה ע"י רכב בעל לוחית זיהוי ישראלית, שחסם את התושבת. מהרכב יצאו שני גברים ערבים כשהם חמושים באלות והחלו להכות על חלון דלת הנהג שנופץ תוך כדי ניסיון פתיחת הדלת. התושבת הגיבה בתושייה רבה והצליחה להימלט ולדווח על האירוע בשער הישוב.

בעקבות העלייה בתופעה במזכירות טלמון הפיצו הנחיות בטיחות לתושבים בהן התבקשו לנסוע עם דלתות וחלונות נעולים ולדווח למוקד על האירוע ברגע שמתאפשר.

טל מאיר

טל מאיר

כתבת ערוץ 20 לענייני התיישבות

אולי יעניין אותך גם

פרשת הסוהרות: חילופי האשמות בין שב"ס למשטרה

בעקבות ראיון הסוהרות לחדשות 20, ביקורת קשה על התנהלות שב"ס. במשטרה הבהירו כי לא נאסר על בכירי שב"ס ליצור קשר עם הסוהרות: "כל ניסיון להציג מצג אחר חוטא לאמת"