צילום: Pixabay

 

בשורה משמחת לכל הסובלים והסובלות מאקנה בפנים: חברת מג’יק דרופס הישראלית פיתחה פורמולה ייחודית עשויה כולה מצמחי מרפא אשר מחוללת “נס” לדברי עשרות מטופלים שהשתמשו בפורמולה לטיפול באקנה. הפורמולה “” מקלה באופן כמעט מיידי בפצעי האקנה בפנים בממוצע תוך פחות מ 21 יום וכל זאת ללא משחות,מסכות,אנטיביוטיקות למינהם וכמובן מבלי להוציא הון על .

טיפול באקנה היום שלא דרך קופות החולים הינו טיפול יקר למדי ולרוב גם נכשל, אתרי האינטרנט מלאים בפרסומות אשר מבטיחות פנים חלקות מאקנה בשיטות כאלו או אחרות אך בפועל רוב הטיפולים נכשלים. מה שברוב המקרים מטפל באקנה זה רקוטן , הבעיה עם רקוטן זה שיש להימנע מחשיפה לשמש וכמובן הסיכונים הכרוכים בנטילת אנטיביוטיקה לאורך זמן.

פורמולת אקנקסט אינה מוגדרת כתרופה אלא כתוסף צמחי ואינה מצריכה מרשם רופא,הפורמולה מטפלת בעור הפנים בדלקת ,מאזנת הורמונאלית ומטפלת בבעיה המטאבולית וכל זה בתוסף אחד נוזלי.

הפורמולה מוגדרת היום כ טיפול מהיר לאקנה ללא כל כימיקלים ונותנת תוצאות נראות לעין ברוב המקרים כבר ב 10 ימים הראשונים.

יתרון נוסף של הפורמולה הוא כמובן המחיר וללא כל צורך לצאת מהבית , הפורמולה כרגע במבצע השקה עולה 390 ₪ לדברי החברה המחיר לאחר ההשקה יעמוד על 580 ₪.

יש לציין שפורמולת אקנקסט אינה מוגדרת כתרופה אלא כתוסף תזונה מה שיקל על חברת מג’יק דרופס להיכנס לשווקים בינלאומיים בקלות יחסית , למפעל המייצר יש אישור משרד הבריאות כמובן ,FDA ,GMP .

פורמולת אקנקסט לטיפול באקנה ועכשיו במחיר השקה: 390 ש”ח. פרטים נוספים באתר.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.