15:20 16/01/2018
דף הבית > אקטואליה וחדשות > ערד: שלושה עוכבו לחקירה בחשד שיידו צמיגים בוערים

ערד: שלושה עוכבו לחקירה בחשד שיידו צמיגים בוערים

לפנות בוקר פסקו העימותים בין חרדים וחילונים, לאחר שבעל הדירה שתלה את השלט בו הותקף אדמו"ר חסידות גור הוסר. היום יובא להארכת מעצר אחד המפגינים שהתפרעו

שעות לאחר העימותים בערד, הבוקר (א') מודיעה המשטרה כי עיכבה לחקירה שלושה גברים החשודים ביידוי צמיגים בוערים לעבר ביתו של משה, שטוען כי הציב שלט בגנות מנהיגי חסידות גור.

[בסרטון: עימותים בין חילונים וחרדים בערד, צילום: אוריאל גור-דוד, רדיו דרום]

לפי המשטרה שלושת הגברים הם תושבי ערד, אשר הועברו לחקירה. לפנות בוקר, לאחר שעות של עימותים שגלשו לפרקים לפסים אלימים, הסתיימה המחאה ההדדית בין תושביה החילונים ובין תושביה החרדים של העיר הדרומית, זאת על רקע תליית שלט בו נכתב: "לכלכתם! ערד לא למכירה". על השלט הוצגו פניהם של אדמו"ר חסידות גור, הרב יצחק מאיר אלתר ושל שר הבריאות יעקב ליצמן. העימותים פסקו לאחר שבעל הדירה הסיר את השלט.

השלט נגד אלתר וליצמן שנתלה בערד. צילום: מדברים תקשורת
השלט נגד אלתר וליצמן שנתלה בערד. צילום: מדברים תקשורת

עוד דיווחה המשטרה כי במהלך המחאה אמש נעצרו ארבעה חשודים וחשודה, בחשד לתקיפת שוטרים, התערטלות והפרת הסדר הציבורי, כשאחד מהם יובא היום להארכת מעצר.

מהמשטרה נמסר כי היא ערה לצורך הציבורי לבטא מחאה, יתרה מכך היא מכבדת מאפשרת ומאבטחת את ציבור המוחים באופן שוויוני, יהא המגזר אליו הם משתייכים אשר יהא, יחד עם זאת מי שיפר את החוק ויפעל באלימות יתקל באכיפה ובאפס סובלנות. נמסר מהמשטרה.

כוחות המשטרה מפרידים בין המחנות בערד. צילום: מדברים תקשורת
כוחות המשטרה מפרידים בין המחנות בערד. צילום: מדברים תקשורת
הצמיגים שיודו לעבר ביתו של תולה השלט. צילום: מדברים תקשורת
הצמיגים שיודו לעבר ביתו של תולה השלט. צילום: מדברים תקשורת
לתגובות

אולי יעניין אותך גם

הנשיא טראמפ וקים ג'ונג און. צילום: פלאש 90

צפון קוריאה על טראמפ: "פסיכופת"

שבועיים אחרי שנשיא ארה"ב איים על צפון קוריאה בנשק גרעיני בדיקטטורה משיבים: "דבריו משקפים את מצב נפשי נואש של מפסידן, בסופו של דבר מדובר כפסיכופט"