אם אתם רוצים להפוך את המסיבה, ההרצאה, הסדנא, (או כל פעילות אחרת שתכננתם לעובדים שלכם) לכיפית ומועילה – חשוב שתדעו כיצד מתכננים ערב מושלם! אז כיצד עושים זאת באמת? הנה כמה טיפים לתכנון נכון:

בחירת קונספט מקורי

בזמן שאתם מתכננים את הפעילות, חשבו על קונספט מעניין, אשר יעורר חשק ומוטיבציה בעובדים. בכך אפשר לבחור לא מעט קונספטים מובילים, כמו: "מסיבת גיבורי על": בה מתחפשים העובדים לגיבורים העל המוכרים. אפשר לתכנן ערב צוות בסגנון שנה מסוימת כמו "מסיבת שנות ה – 20 , של המאה העשרים ואחת", כמו גם מסיבת שנות ה60, ה70 ואפילו שנות 80 הצבעוניות. 

עוד ניתן לארגן מסיבת קריוקי, להרים מופע מצחיק או להזמין סדנא יעילה. בכל מקרה, מה שתבחרו, חייב להתאים לעובדים ולאווירה המלווה את מקום העבודה. 

הזמנת כיבוד 

כאשר מתכננים ערב צוות, חשוב כי הכיבוד יהיה כזה שאפשר לאכול בקלות, בעמידה או בישיבה. לכן ההמלצה היא לבחור מגשי אירוח. מגשים אלה מכילים מגוון מנות ביס נחטפות, כמו: מיני קישים, מיני טורטיות, קרואסונים קטנים ממולאים בגבינות, סנדוויצ'ים שניתן לאכול בביס אחד, ושאר מנות על פי הבחירה. 

 

קרדיט – פרי גנך

 

בחרו בנוסף למגשים, גם מגשים מלאי פירות וקינוחים, בעוד שמומלץ לבחור בטרנד של מגשי סושי פירות, המכילים פרוסות של פירות העונה, שנחתכו בקפידה וגולגלו עם מגוון פירות טריים למראה של סושי. בכך אפשר לאכול פירות טריים בביס אחד או שניים בלבד! 

מוזיקה ואווירה

כדי לתכנן פעילות כיפית, מומלץ לחשוב על מוזיקה מתאימה, ואווירה נכונה. לדוגמא: אם אתם מתכננים ערב צוות בהווי של שנות ה80, תוכלו להשמיע ברקע את הלהיטים הגדולים של השנים הצעקניות האלה. אם אתם רוצים לתכנן מסיבת ריקודים, בחרו DJ  או להקה שתוכל להקים את העובדים מהכיסאות, ולהרקיד אותם. בכל מקרה, מומלץ לחשוב על מוזיקה ואווירה שיתאימו לקונספט שבחרתם. 

 

קרדיט – פרי גנך

בחירת תאריך מתאים

לבסוף, יש לבחור תאריך מתאים בו תוכלו לתכנן את המסיבה. נסו לבחור בימי חמישי בהם אין עבודה ביום המחרת, תוך בחירה בחודשים שנחשבים פחות עמוסים. בכך, כלל העובדים יוכלו להתפנות פיזית ורגשית לאירוע, בעוד שכולם יגיעו רעננים למסיבה, ללא דאגה אודות יקיצה מוקדמת ביום המחרת! מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20