אסף בר נפצע קשה בפיגוע הירי במתחם שרונה ביום רביעי שעבר. הוא נורה פעמיים בראשו וניצל באורח נס. הצוות הרפואי החליט להשאיר את אחד הקליעים בתוך ראשו מחשש שהניתוח יסכן את חייו.
אסף סיפר על רגעי האימה "יצאתי עם חברה שלי למתחם שרונה, לאכול ארוחת ערב, אני זוכר את שני המחבלים שנכנסו וישבו בשולחן לידינו, ממש קרוב אלינו. אחר כך אני זוכר שהתחילו היריות, וזה קרה באירוניה בדיוק כשאנחנו באנו לצאת מהמסעדה. אחרי שקיבלתי את שני הכדורים אני כבר זוכר פחות את שאר ההתרחשויות שהיו שם, קיבלתי את היריות מאוד מהר בראש, והשתטחתי לעבר השולחן".

בר ביקש להודות לצוותים הרפואיים מבית החולים איכילוב ולצוותי ההצלה מ'איחוד הצלה' שטיפלו בו במסירות בזירת האירוע. "עצם זה שאני חי עכשיו זה לא מובן מאליו", אמר בדמעות. "כל התשואות מגיעות לצוות הרפואי בבית החולים ובשטח שבזכותם אני כאן. תודה לאל, אני מרגיש טוב יותר. יש עדיין קצת כאבי ראש, קצת בעיות שמיעה, אבל אני מקווה להתחזק. בכל יום אני מרגיש יותר חזק. אני מאוד מקווה לצאת מפה. אני אשמח לחזור לחיפה, ללימודים, לעבודה, לחברים, לחברה". לי, כחלק מעם ישראל, נמאס בכל חודש לאבד אזרחים ואזרחיות שיקרים לי. לבי עם משפחות הנרצחים, מי ייתן ולא ידעו עוד צער".

מבית החולים נמסר כי מצבם של ארבעת הפצועים מהפיגוע ממשיך להשתפר והם צפויים להשתחרר מבית החולים בימים הקרובים.

 

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20