אלפי מכתבים שנשלחו ביוזמת תנועת "אם תרצו", היום (ד') על ידי אזרחי ישראל לשר הביטחון בני גנץ ולשר התרבות חילי טרופר בדרישה להפסיק את השמעת של זמרת הפופ הידועה כ DUA LIPA בשידורי גלי צה"ל וגלגל"צ עקב כך כי היא מכפישה את חיילי צה"ל בתחנות הרדיו הצבאיות גלי צה"ל וגלגלצ.

בפוסט ששותף על ידה, נכתב כי חיילי צה"ל הם "החבר'ה הרעים" ומאשימים אותם כי הם "נהנים להכות ולירות בילדים", וכי הישראלים הם "יהודים מזוייפים" – אמירה אנטישמית מרושעת שנעשה בה שימוש בחוגים אנטישמיים קיצוניים ברחבי העולם בין נאו-נאצים לתומכי משטר האייתוללות וחיזבאללה.

לדברי יוזמי עצומת הענק: "פוסט זה מציג קונספירציה שישראל היא זו שיצרה את חמאס כדי להצדיק "עשורים של כיבוש, דיכוי, טיהור אתני ורצח."

במכתב שנשלח לשר הביטחון גנץ ולשר התרבות טרופר הודגש כי: "לאור ההסתה נגד חיילי צה"ל, האנטישמיות, עלילות הדם, תיאוריות הקשר, והשקרים המובהקים בפוסט ששיתפה הזמרת, אין זה ראוי שתחנת רדיו ששייכת לצבא ההגנה לישראל תמשיך לשדר את שיריה. בוודאי לא על גבם של אותם חיילים שהיא מסיתה נגדם, ובוודאי לא על חשבון כספם של אזרחי מדינת ישראל."

"לא יעלה על הדעת שתחנת רדיו צבאית תמשיך לקדם את מי שיוצאת נגד חיילי צה"ל. הגיע הזמן ששר הביטחון ושר התרבות ישימו סוף לתיאטרון האבסורד הזה שבו אנטישמים כמו אותה זמרת ממשיכים להיות משודרים מעל גלי הרדיו הצבאי" כך מסר דב טרכטמן, מיוזמי העצומה.


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.