כספי שותף במיזם DayTwo המספק המלצות תזונה מותאמת אישית דרך אפליקציה בטלפון הנייד, במטרה לאזן את רמות סוכר בדם של המשתמשים בשירות. האפליקציה מיועדת לקהל הרחב, בדגש על קהל חולי סוכרת סוג 2 וטרום סוכרתיים. ההון שגויס ישמש להמשך ניהול מחקרים קליניים כדי להעמיק את הידע המדעי של החברה.

תזונה מותאמת אישית בהתאם לאורח החיים

לדברי עמרי כספי: "בעזרת האפליקציה התאמתי תזונה באופן אישי לפי סוג הפעילות שאני מבצע. כך גיליתי שיש מזונות ושילובי מזון שהומלצו לי על ידי המומחים הגדולים בעולם לאורך הקריירה ואלו לאו דווקא מתאימים לצרכים שלי.

הדוגמה הכי ברורה היא הארוחה שלי לפני משחק פסטה ורוטב עגבניות, שהתבררה כמשהו שהוא בעצם פחות טוב עבורי בגלל תגובת הסוכר שלי לאותו המזון. תמיד ניסיתי לשמור על תזונה המתאימה לי והיום בזכות הטכנולוגיה אני שומר על תזונה הרבה יותר מאוזנת מבחינת רמות סוכר בגוף וזה עוזר לצרכים שלי בתור ספורטאי מקצועני."

גיוס הון ממשקיעים ישראליים ובינלאומיים

ההון גויס ממספר משקיעים ישראלים ובינלאומיים, ביניהם תאגיד ג'ונסון אנד ג'ונסון האמריקאי, קרן aMoon של מריוס נכט (ממייסדי צ'ק פוינט), קרן אופק של יהל זילכה, קרן צרפתיתSeventure Partners המתמחה בתחום חיידקי המעי. זהו סבב גיוס B של החברה שיחד עם השקעות קודמות גייסה סכום כולל של 48 מיליון דולר.

ההון שגויס ישמש גם להגדלת כח האדם בשנה הקרובה בחברה מ- 70 ל- 130 עובדים, ומעבר למשרדים חדשים בהיקף של 700 מ"ר במגדל תוהא בתל אביב.

טכנולוגיה כחול לבן

חברת DayTwo נוסדה ב- 2015 ומבוססת על מחקר וטכנולוגיה שפותחו במכון ויצמן. החברה מספקת המלצות תזונה מותאמת אישית המבוססת על ריצוף דנ"א של חיידקי המעי של המשתמש (מיקרוביום), מידע רפואי ומידע אישי התנהגותי. האלגוריתם מתייחס לפרופיל האישי ויודע לחזות על בסיסו את הקפיצה של רמות הסוכר בדם להרכב מזונות ופרטי מזון בודדים.
מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20