צילום: יח"צ

 

קלנועית חשמלית היא בהחלט רכישה נבונה למי מכם שמעוניין לזכות בעצמאות ולהתנייד בכוחות עצמו בעיר, בקיבוץ, במרכז מסחרי, בסופר ובכל מקום אחר שיחפוץ. כדי לסייע לכם לבחור את הקלנועית המתאימה לכם, צוות המומחים של קלנועית חשמלית ריידר מביא לכם מידע לרכישת קלנועית מותאמת אישית.  

ראשית, חשוב להבין כי קלנועית מתאימה לאנשים המעוניינים לנוע ממקום למקום ללא כל תלות בתחבורה ציבורית. ייתכן כי מדובר על אנשים המתגוררים בקיבוץ שבו אין תחבורה ציבורית, או שאחזקת רכב ורכיבה על אופניים אינה אפשרית להם. קלנועית מספקת לנו פתרון תחבורתי נוח ומאפשרת לנו לנוע ממקום למקום ביתר קלות, כמו גם לערוך קניות מבלי לסחוב וללכת ברגל. באופן אידיאלי, קלנועית מתאימה לנסיעה במקומות פתוחים כמו קיבוצים, אך היא מתאימה גם לנסיעה בתוך העיר על מדרכה, וכאשר הנסיעה אינה אפשרית על מדרכה ניתן לנסוע בכביש.

כיצד נבחר את הקלנועית המתאימה לנו?

לרכוש קלנועית יד 2 – אופציה נהדרת להוזלת העלויות היא רכישת קלנועית יד 2, ישנה אפשרות לרכוש קלנועית יד שנייה מאנשים פרטיים, אולם אז אינכם יודעים מה באמת מצבה המכאני, ודרך נוספת היא לרכוש קלנועית יד שנייה מחברה מסודרת אשר בודקת היטב את הקלנועיות ומציעה אותן למכירה.

התאמה לצרכים שלנו –  בראש ובראשונה עלינו לדעת לשם מה אנו זקוקים לקלנועית, ככל שנחשוב על הצרכים שלנו, נוכל להתמקד בהם ולבצע את הבחירה המדויקת.

הגודל הרצוי – ישנם גדלים שונים של קלנועיות, החל מ קלנועית זוגית בעלת מושב מרווח המתאים לשני נוסעים. קלנועית בינונית לנוסע יחיד, מיני קלנועית המתאימה להעמסה ברכב או עלייה למטוס ועוד. המטרה היא לבחור את הגודל הרצוי לנו על פי השימוש שנבצע בה. ככל שהקלנועית גדולה יותר כך גם טווח הנסיעה לטעינה גדול יותר.

איכות הקלנועית – בבואנו לבחור קלנועית עלינו לייחס חשיבות לאיכות הקלנועית, הן מבחינת חוויית הנסיעה, בולמי זעזועים, סוג המנוע, סוג הצמיגים, החומרים מהם היא עשויה ועוד.

בטיחות ועמידה בתקנים – אחד הפרמטרים החשובים שיש לתת עליהם את הדעת בעת בחירת קלנועית הוא עניין הבטיחות. חשוב גם לשים דגש על עמידה בתקנים בינלאומיים ועמידה בתקן של מכון התקנים הישראלי.

השירות – ממי אתם קונים. זהו הדבר החשוב ביותר. בקשו לדבר עם לקוחות של אותו ספק ושאלו אותם האם הם מרוצים מהשרות.

סקר שוק – לאחר בחינת הצרכים האישיים והפרמטרים שהוזכרו, מומלץ לבצע סקר שוק כדי לאמוד את המחירים, כמו גם כדי לבצע השוואות בין הדגמים השונים. מובן שיש צורך להשוות תפוח לתפוח, הן מבחינת איכות והחומרים. חשוב מאוד שלא לוותר על פרמטרים חשובים לטובת מחיר זול יותר, אלא עדיף לבצע רכישה איכותית, כזאת שתאפשר לכם ליהנות מחוויית נסיעה נוחה ובטוחה.

 

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20