עימות חריף נרשם היום בדיון בוועדת הכספים בכנסת, בין ח"כ קטי שטרית לח"כ אחמד טיבי. והגיע לשיא כאשר טיבי צעק לעבר שטרית : "תסתמי את הפה, יא זבלה". צפו בתיעוד >

 

ח"כ שטרית שפרסמה את התיעוד בעמוד הפייסבוק שלה, כתבה כי: השר המיועד של גנץ, אחמד טיבי, כבר מרגיש בעל בית!, אחרי שח"כ אחמד טיבי העניק למנכ"ל עמותת רגבים, מאיר דויטש, שלל כינויי חיבה כמו חלאת המין האנושי, טינופת וזבל ודרשתי ממנו לדבר באופן מכובד.

בתגובה סינן טיבי קללה בערבית (אותה הבנתי מצוין). הזכרתי לו (לפעמים הוא שוכח), שאנחנו גרים במדינה יהודית עם רוב יהודי דובר עברית ודרשתי ממנו שידבר בעברית, כך כולם יבינו וידעו איך חביב התקשורת הישראלית מדבר. בתגובה, קילל אותי הדוקטור המהולל וקרא לי זבלה.

עכשיו תבינו, אין לי ציפיות מהתקשורת שתתקוף אותו או מארגוני נשים וזכויות שיגנו את הרפש שיצא מפיו של היועץ המסור של רב המרצחים יאסר ערפאת. אני רוצה רק שתזכרו טוב-טוב שזה הפרטנרים של כחול לבן.

אחמד טיבי הולך להיות שר עוד שלושה חודשים אם בני גנץ מנצח את הבחירות. בממשלת ישראל הולך לשבת שוביניסט שונא ישראל אשר בזמנו החופשי מבקר ומעודד טרוריסטים שרצחו יהודים. וכמו שאתם רואים, הוא כבר מרגיש בעל הבית.

 :עוד באותו נושא