עופר עיני. צילום: פלאש90
. צילום: פלאש90

 

הלאומית החדש ימונה רק בחודש אפריל. עופר עיני, יו״ר ההתאחדות לכדורגל, החליט אחרי התייעצויות שקיים עם אנשיו הקרובים, כי אין טעם למנות מאמן לנבחרת בינואר כפי שתוכנן תחילה. לאור הרצון לקבל החלטה טובה ומתאימה יותר, עיני מקים בימים אלה מיוחדת שתבחן מה עדיף לנבחרת הלאומית, תביא את מסקנותיה להתאחדות ואז ועדת האיתור תתכנס לבחירת המאמן.

הוועדה תורכב משחקני נבחרת לשעבר ומאמנים, שייפגשו עם שחקני סגל הנבחרת בקמפיינים האחרונים כדי לשמוע מהם מה בדיוק הפריע להם בנבחרת ומה לדעתם הגורמים לכישלונות. בהתאחדות מאמינים כי שיחות אישיות עם שחקני סגל הנבחרת ועוד כמה אנשי מקצוע בכדורגל הישראלי יובילו למסקנות ראויות והמלצות לוועדת האיתור.

בימים אלה בוחן עיני את המועמדים להיות בוועדה ורק לאחר מכן תוקם ועדת האיתור. בהתאחדות אומרים כי יש יתרון גדול בהקמת הוועדה בה יהיו שחקני עבר בנבחרת שמכירים את הבעיות והצרכים של הנבחרת, בנוסף הדחייה בבחירת המאמן לחודש אפריל תסייע להתאחדות ולמאמן הנבחר.

ההתאחדות לא תמהר במינוי ותבצע בדיקה קפדנית והמאמן שייבחר, ככל הנראה ישראלי, לא ייאלץ להתמודד עם בעיות מול האוהדים של קבוצתו ועימותים מיותרים כאשר הוא יואשם מידי שבוע על ידי האוהדים, הבעלים והתקשורת שהראש שלו בהכנת . מינוי באפריל ייתן לכולם זמן ושקט והמאמן הנבחר יתחיל לעבוד בסיום העונה בסוף מאי. ברשימת המועמדים נכון לעכשיו נמצאים , ורוני לוי.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20:עוד באותו נושא