מה קורה בדרום?

עיר הבה"דים , קריית התקשוב של צה"ל וההכרזה על הנגב כמרכז הסייבר של מדינת ישראל. פיתוח והשקעה מאסיביים של חברות בינלאומיות – כל אלו  הביא את המטרופולין הבאר-שבעי לאבן שואבת של התיישבות. זוגות צעירים, אנשי קבע, משפחות צעירות, יזמים ואנשי אקדמיה שמים פעמיהם אל הדרום ומהווים אוכלוסיית איכות עם בשורה חלוצית של ממש, מלאת חיים ותקווה לעתיד.

 

קרדיט – יח"צ

מה מתוכנן?

אחד מהישובים המתוכננים לקום בנגב הוא עומרית, יישוב חדש הממוקם סמוך לכביש שש ומחלף נבטים המתוכננים וכ-10 דק' נסיעה מבאר שבע.

היישוב עתיד להיפרש על שטח של כ-2500 דונם, הכולל כ-2000 יחידות דיור צמודות קרקע. חלק מהיישוב ייבנה על קרקע פרטית של חברת א. לוי, חברת השקעות ונדל"ן, שרכשה לפני למעלה מעשרים שנה כ-530 דונם קרקע חקלאית על ציר 25 בין באר שבע ודימונה. 

קרדיט – יח"צ

בשנים האחרונות קידמו שרי השיכון את התהליך לצורך קבלת החלטת ממשלה להקמת היישוב עומרית, וזאת  במסגרת ההחלטה להקמת 5 יישובים על אדמות מדינה בציר 25 שבין באר שבע לדימונה. מעבר לערך ההתיישבותי, החלטה זו תאפשר חיזוק הקשר והרצף בין הערים באר שבע ודימונה.

קרדיט – יח"צ

היכן זה עומד?

לאחרונה חלה התקדמות משמעותית בתכנון הקמת היישוב, בין היתר בדמות הטיוטה שהוזכרה לעיל ותקן 22 שפורסם בינואר 2017 – חוות דעת המבוססת על הערכת שמאי מוסמך, ובסיכומו נכתב כי הקמת היישוב תתממש בסבירות גבוהה. בימים אלה החלו החברות א. לוי ומשה"ב אשר  הצטרפה למיזם , לשווק קרקע לרכישה פרטית, על מנת לספק לכל אזרח אפשרות לרכוש קרקע, כהשקעה לעתיד. 

קרדיט – יח"צ

מה החזון?

לתפיסת החברה כל אדם המבקש לממש את חזון דור המקימים ולקחת חלק בהפרחת הנגב, זכאי לקבל את האפשרות.

מדוע כדאי להשקיע כבר היום?

הקרקע כיום היא חקלאית והיא נמכרת במחיר חסר תקדים, החל מ-95,000 ₪ לרבע דונם. 

איך אוכל לקבל פרטים?
בטלפון 5851* | באתר https://omrit1.ip090909pro.info  | במייל yossi@yossiram.comמערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20