תל אביב הפסידה בוויטוריה 101-88 לבסקוניה. אחרי ההדחה הצפויה מעלייה לשלב הבא ביורוליג, לראשי תל אביב יהיה הרבה זמן פנוי כדי לראות שוב ושוב את המשחקים של הקבוצה העונה ולהבין איפה בדיוק הם טעו. גם אחרי 4 מאמנים תל אביב נראית רע. תל אביב רשמה שיא שלילי של שישה הפסדים רצופים במסגרת היורוליג.
פתחו בחמישיה, זה לא הספיק. אייברסון וראד. צילום: עמוד הפייסבוק הרשמי של מכבי ת"א
פתחו בחמישיה, זה לא הספיק. אייברסון וראד. צילום: עמוד הפייסבוק הרשמי של מכבי ת"א
בהופעת הבכורה שלו כמאמן מכבי ביורוליג, האמין איינראס שההתלהבות של השחקנים החדשים שלו תעשה את העבודה בהר הגעש בוויטוריה. בפועל, בסקוניה הראתה למכבי שהיא טובה ממנה בכמה דרגות. קיווה כי סוני ווימס שחזר מפציעה ואנדרו יובילו אותו לניצחון וישאירו את מכבי בתמונת העלייה לשלב הבא, אבל קלע את המנה שלו ו-ווימס לא הגיע למשחק.
קווינסי , השם הגדול שהוחתם בקיץ וסביבו אמורה היתה להבנות הקבוצה, חזר לפרקט להופעת הבכורה הרשמית שלו בצהוב, אחרי שלא שיחק מתחילת העונה בגלל פציעה קשה.
המאמן הלטבי הפתיע עם החמישייה של מכבי תל אביב, , סילבן לנדסברג, אנדרו גאודלוק, ויקטור ראד וקולטון אייברסון. חמישייה שלא פתחה העונה אצל אף מאמן מתוך הארבעה שאימנו. יכול להיות שבעוד שבוע-שבועיים בגאצקיס ישאל את עצמו האם עשה טוב שעזב את החממה לצידו של דייויד בלאט בטורקיה והגיע לקבוצה הכי בעייתית ביורוליג.
למאמן החדש של מכבי ייקח זמן ללמוד את השחקנים שלו וזה לגיטימי, השאלה היא אם בפרק הזמן הזה מכבי תאבד סופית את הסיכוי הקלוש שנותר לה להכפיל לסיבוב הבא ביורוליג או שהיא תפרד מהמפעל החשוב והיוקרתי מוקדם מהצפוי. מאמן מכבי דיבר בסיום המשחק על הבעיות בהגנה ואיבוד הנקודות, הוא עוד לא למד שהבעיות של מכבי תל אביב הרבה יותר גדולות וקשות.
כמו במשחקים הקודמים, מכבי תל אביב לא נראית טוב. יש לה מספר שחקנים מוכשרים מאוד, אבל הבעיה של מכבי היא שכמעט אף אחד מהם אינו מסוגל להביא את היכולות האישיות שלו למשחק קבוצתי ראוי.
נציין שנכחו באולם מספר אוהדים פרו פלסטינים שהניפו שלטים וקיללו את שחקני מכבי. זה כמובן לא ישמש כתירוץ למשחק החלש של מכבי.
מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.