צילום:

בשעה טובה ומוצלחת, לאחר מסע חיפושים (קצר וקולע או ארוך ומייגע) מצאתם את הדירה שאליה תעברו והיא זו שתרגיש לכם בית למשך התקופה הקרובה. כעת, אתם מגיעים לשלב הבא שמאיים לא פחות על רבים מעוברי הדירה. אנחנו כאן כדי להוריד את מפלס הלחץ ולתת לכם את כל הטיפים הנכונים להובלת דירה.

כך תעברו דירה הקיץ ותשרדו זאת בשלום

הקיץ הישראלי הוא לוהט במיוחד, גם עבור המובילים. מסיבה זו, אם אתם זקוקים לשירותי הובלות, תזמון הוא עניין משמעותי ביותר במעבר הדירה. לכן, חשוב לסגור את ההובלה בהקדם האפשרי כדי להבטיח לעצמכם יום נוח למעבר ולא להתפשר על התאריך הפנוי היחידי. בנוסף לכך, חברות הובלה רבות נוהגות לבצע שתי הובלות דירה ביום. ככל שתקדימו לסגור את ההובלה, כך תעלו את סיכוייכם להיות הראשונים ביום עבודתם של המובילים כאשר הם עדיין נמרצים ורעננים מקפה הבוקר הראשון.

טיפים שיובילו אתכם רחוק

תחום ההובלות אינו מוסדר ואינו מצוי במעקב מתמיד, ומסיבה זו קל ליפול ברשתם של שרלטנים המציעים מחירים נמוכים בניסיון לפתות לקוחות. ברגע שבו כל תכולת הדירה שלכם נמצאת בידיהם של אחרים, הלכה למעשה, רצוי לבחור בחברת הובלות מנוסה, מקצועית ומיומנת.

ראשית, אם אתם זקוקים לחברת הובלות עם מנוף, חשוב לוודא שהחברה מחזיקה ברישיון תקף מטעם משרד התחבורה להפעלת מנוף. אם אין לכם חפצים כבדים או גישה בעייתית לדירה, לא בטוח שתזדקקו לשירותי מנוף. מומלץ להשתמש בשירותי המנוף לצורך העברת חפצים כבדים ומיוחדים, כגון פסנתרים, רהיטים ועוד. רצוי ליידע מראש את חברת ההובלה כדי שתיערך בהתאם להובלה, וכן לא תייקר את המחיר באופן פתאומי.

התייחסות למחיר מובילה אותנו לנושא הבא, שהוא חתימה מראש על הצעת מחיר. ישנן הפתעות חביבות שנשמח לקבל, כמו מסיבת הפתעה או קידום וישנן הפתעות אחרות שהן הרבה פחות מתוקות כמו הפתעות במחיר. לכן, כדי להימנע מסיטואציה בה אתם נאלצים לשלם מחיר גבוה יותר ממה שסוכם, דאגו להיפגש עם נציגי החברה ולחתום על חוזה מוסדר, הכולל באופן ברור פירוט של כל מחירי ההובלה והאותיות הקטנות. במקרים רבים, ניתן לבקש מנציג החברה להגיע לבית כדי לסקור את תכולת הדירה ולהעריך את הובלתה. במקרים אחרים, תוכלו לעדכן את נציגי החברה באופן טלפוני ועל כן מומלץ לערוך רשימת ציוד ומלאי מפורטת. רשימה זו תסייע לכם לארוז ולפרוק את הדירה ביעילות ובאופן מאורגן ומסודר.

דרך נוספת להיפטר מחברה חאפרית היא לברר האם היא מציעה פוליסת ביטוח. שימו לב, חברה בעלת פוליסת ביטוח תדאג לשמור על החפצים שלכם כראוי, ובמקרה שבו חלילה החפצים שלכם יינזקו, יהיה לכם לאן לפנות כדי לקבל פיצוי בהתאם. פוליסת ביטוח עשויה לייקר את מחיר ההובלה, אבל היא תבטיח לכם ראש שקט ורגוע וזה בעינינו שווה ערך.

המדריך לאורז המתחיל

אחד השלבים המתישים ביותר, עבור כל מי שלא חונן בחוש סדר ואריזה טבעיים, הוא שלב אריזת תכולת הדירה. ראשית, יש לציין שחברות הובלה רבות מספקות ציוד אריזה חינמי לצד ציוד אריזה בתשלום. קופסאות אריזה חינמיות כוללות בדרך כלל אריזות קרטון משומשות ובכך יחסכו מכם את הצורך להתרוצץ בכל עבר בחיפוש אחריהן. אם אתם מעוניינים לארוז ציוד יקר ערך, תוכלו להשתמש גם בשקיות ניילון לצורך חפצים שאינם שבירים. ציוד אריזה בתשלום כולל מבחר מגוון של קופסאות קרטון ייעודיות שישמשו אתכם גם לצורך אריזת חפצים כבדים, חפצים שבירים, בגדים, ספרים ועוד. מומלץ להיוועץ עם חברת ההובלה לצורך התמצאות והתאמת הקופסאות.

מובילים לעניין

אם אתם זקוקים לשירותי הובלות דירה, תוכלו לסמוך על צוות לעניין הובלות שיובילו אתכם בבטחה לדירתכם החדשה. חברת ההובלות הוותיקה מחזיקה לרשותכם צי חדיש של 11 משאיות, 80 אנשי צוות, סבלים מיומנים ומנוסים שידאגו לתהליך הובלה מקצועי ומהימן. בנוסף לכך, החברה מציעה גם שירותי אריזה אם אתם חסרים בזמן או מעוניינים להגיע לדירתכם החדשה בראש שקט.

הדר ת"ש

הדר ת"ש

הדר ת"ש

רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.