צילום: יח"צ

 

שינוי כתובת מגורים מול ספקים ונותני שירותים כמו בנקים, חברות אשראי, חברות ביטוח, ספק שירותי טלוויזיה ואינטרנט, קופות חולים ועוד עלולה להיות משימה מעיקה במיוחד בתקופת מעבר הדירה העמוסת משימות.

אתר חדש בשם  מעבר דירה  מנסה לעזור לאנשים העוברים דירה לבצע את משימת שינוי הכתובת באמצעות מערכת אונליין המעניקה למשתמש את האפשרות לבחור את הספקים ונותני השירות שהוא היה מעוניין לעדכן אודות שינוי כתובתו ולשלוח להם הודעת מייל מרוכזת עם המידע הנחוץ אודות שינוי הכתובת.

אביב כהן יזם האתר מציין "זה אתר שהשימוש בו הוא בחינם כשירות לציבור העובר דירה. השירות חוסך הרבה שיחות טלפון למוקדי השירות בבקשה לשנות את הכתובת. השירות יחסוך הרבה זמן לציבור שעובר דירה".

צילום: יח"צ

 

הרעיון להקמת האתר עלה בראשו של אביב אחרי שעבר דירה והתמודד בעצמו עם הבירוקרטיה הכרוכה בשינוי כתובת "כשעברתי דירה נאלצתי להמתין המון זמן למענה האנושי של נציגי השירות. באחת השיחות עם אחת מחברות התקשורת שאליה אני מנוי הנציגה ביקשה ממני לשלוח מייל עם כל המידע הנחוץ לצורך שינוי הכתובת וזה מה שעשיתי וראיתי שזה עבד ושינוי הכתובת שלי בוצעה במהירות".

האתר עלה לאוויר לפני כשלושה חודשיים לאחר תקופת הרצה של שנה ואביב יזם האתר מציין "האתר עלה לאוויר לאחר תקופת הרצה מוצלחת של כשנה והיום אנחנו רואים שיתוף פעולה מבורך מצד רוב הספקים ונותני השירותים שמענקים  ללקוחותיהם את האפשרות לבצע שינוי כתובת דרך האינטרנט".

באתר ניתן גם למצוא מידע חשוב מאוד עבור עבורי הדירות אודות שינוי כתובת במשרד הפנים דרך האינטרנט  באמצעות הפנייה  לדף הייעודי לצורך שינוי כתובת באתר משרד הפנים.

בנוגע לאבטחת השימוש באתר מציין אביב "האתר מאובטח ברמה גבוה באמצעות חיבור מאובטח SSL"

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20