סמוך לצאת השבת נמשה מהמים בבריכה בנחל פרת הסמוך לכפר אדומים צעיר כבן 26, ככל עובד זר ממונגוליה. חובשים ופראמדיקים של מד”א, בסיוע יחידת חילוץ ‘מגילות’ וכוח רפואה של יחידת 669 של צה”ל, העניקו לו טיפול רפואי וביצעו פעולות החייאה, אך בסופן נקבע מותו עם הגיעו במסוק לבית החולים ‘הדסה עין כרם’ בירושלים.

התחזית: חשש לשטפונות. מבט על עמק . צילום: יוסי זמיר, פלאש 90

 

הצעיר, שעבד באחד היישובים באזור, נכנס עם חבריו לבריכה ובשלב מסוים הבחין חברו כי הינו במצוקה והזעיק את המשטרה. “הגענו עם ניידת טיפול נמרץ לנקודת שאפשר ומשם ירדנו רגלית עם כל הציוד הרפואי, במקביל הוזנקו מסוק חילוץ של 669 ויחידת חילוץ מגילות. כשהגענו, ראינו בנחל סמוך לבריכה צעיר כבן 26 מחוסר הכרה ללא דופק וללא נשימה, הענקנו לו טיפול רפואי וביצענו פעולות החייאה מתקדמות וממושכות שכללו טיפול תרופתי, עסויים והנשמה ולאחר מאמצים נאלצנו לקבוע את מותו”.

בתוך כך, בשירות המטאורולוגי צופים הלילה ומחר גשמים מקומיים – מה שמעלה את החשש לשטפונות בנחלי הדרום והמזרח מחר וביום שני.

הערב (ש’) סיימה יחידת חילוץ עין גדי של משטרת ישראל חילוצו של גבר בן 49 מנחל ערוגות עם שבר בירך. הפצוע פונה גם הוא בעזרת מסוק של 669 לבית החולים ‘הדסה עין כרם’ בירושלים.


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.