עבודות התשתית בקו ירושלים-תל אביב נמשכות ואיתן גם הרעת השירות לנוסעים בקווים אחרים של ישראל. החל מהיום (ראשון) ב-21:00 יחלו עבודות החשמול שבסופן יפעל הקו המהיר מירושלים עד תל אביב, ולא רק עד תחנת נתב"ג. לצד החידוש המבורך, שהגיע באיחור אופנתי, יבוטלו רכבות בקווים באזור המרכז והדרום.

עבודות התשתית צפויות לגרום לעומסים בסופי שבוע, בימי שישי הקרובים – ועד להודעה חדשה – לא יהיו רכבות בתל אביב, מכיוון שמרבית עבודות התשתית יהיו במקטע המסילה שבין תחנת תל אביב ההגנה לתחנת תל אביב סבידור מרכז. בין היתר ייפגעו הנוסעים שמשתמשים ב"קו הנגב המערבי" בין באר שבע לרעננה, וכן נוסעים באזור תל אביב בסופי השבוע.

ההשבתה תחל מחצות הלילה בין חמישי לשישי ועד מוצ"ש.

שינויים אלו נוספים לשינויים הקיימים כבר היום, כמו סגירת תחנת נתב"ג בסופי השבוע לטובת עבודות החשמול. עבור הישראלים שמבלים לא מעט בנתב"ג, יופעל שירות היסעים ללא תשלום מתחנת סבידור מרכז.

ברכבת יעמידו לרשות הנוסעים שאטלים ללא תשלום בין תחנות לוד ושלוש מתחנות תל אביב ההגנה, השלום וסבידור מרכז. שאטלים נוספים יפעלו בין תחנות תל אביב סבידור מרכז, נתב"ג ומודיעין מרכז, בשני הכיוונים.
מהרכבת נמסר כי בכוונתם להרחיב את מערך ההיסעים לחיילים ומשרד התחבורה יתגבר את מערך קווי האוטובוס הסדירים. כמובן עם הסיומת "אנו מתנצלים על אי הנוחות ומודים על ההבנה והסבלנות".

סיון חילאי

סיון חילאי


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.