צילום: Pixabay

על אף שמדובר באירוע שמתרחש לעיתים רחוקות, מעבר לדירה חדשה הוא ללא ספק הזדמנות מצוינת לפתוח דף חדש, לשלב כוחות ולהיכנס למקום נקי, חדש ומסודר. לפני שנכנסים לדירה חדשה, בטרם העברנו את הרהיטים, הארגזים וכל מה שעשוי להפריע לנו בדרכנו אל המטרה, מומלץ לפנות לחברה אשר מתמחה בהכנת הדירה למגורים. חברות ניקיון רבות ישמחו לבצע בעבורכם אל העבודה, אך הרעיון הוא לפנות לחברת ניקיון איכותית, אמינה ומנוסה שתבצע את המשימה במהירות וללא פשרות.

מוצאים את החברה המתאימה

אז כיצד נגלה את חברת הניקיון המשתלמת ביותר? על מנת שזה יקרה יש להקפיד על כמה פרמטרים חשובים שיסייעו לכם להשלים את המשימה בקלות וללא מאמץ:

  • חברת ניקיון מקצועית תחזיק צוות של עובדים איכותיים שעברו את ההכשרה המתאימה. היות שמדובר על דירה שיתכן ועמדה ריקה זמן רב, קיים צורך להקפיד על ניקיון כללי בכל החדרים, הארונות האמבטיות והשירותים.
  • שימוש בחומרים איכותיים וירוקים יביא לתוצאות טובות. לא כל חומר מתאים לכל מקום וישנם חומרים אשר עלולים להסב נזק לריצוף או לקירות.
  • יש לבחור בחברה בעלת ניסיון. זאת ניתן להבין על ידי כניסה לאתר של החברה וקריאה של המלצות של לקוחות אחרים.
  • רמת השירות היא חשובה מאוד ורבים יעדיפו לשלם עוד כמה שקלים על מנת להבטיח שהשירות יהיה ברמה גבוהה. עמידה בלוח הזמנים עשויה להיות לעיתים קריטית ככל שמדובר על מעבר לדירה חדשה ופינוי של נכס קודם.
  • ציוד מתקדם אשר מצוי בידי החברה יביא לתוצאות טובות יותר ובנוסף יחיש את פעולת הניקיון.
  • המחיר הוא נושא חשוב שיש להקדיש לו מחשבה. במקרים רבים תקבלו הצעת מחיר נמוכה ואטרקטיבית. לא כדאי למהר ולחתום. לעיתים מחיר נמוך מעיד על רמה נמוכה של עבודה, שימוש בכוח אדם זול ושימוש בחומרים לא איכותיים.

מהם הסיכונים בפניה לחברה לא מקצועית?

ניקיון לפני כניסה לדירה הוא כאמור אחת ההזדמנויות היחידות שלנו לבצע ניקיון דירה חדשה מלוכלכת למצב חדש ונקי. אם הדירה אינה מרוהטת ניתן יהיה לבצע פוליש ווקס איכותי, לצבוע ולתקן ליקויים שונים (אם ישנם כאלו). העסקה של חברת ניקיון לא מקצועית עשויה להביא לעוגמת נפש. ישנם לדוגמא אריחים שאסור לבצע עליהם פוליש, וחברות לא מקצועיות יציעו הצעות לא אחראיות רק על מנת לקבל את העבודה.

שימוש בחומרי ניקיון לא מתאימים עשוי לגרום לנזקים שיעלו לאחר מכן כסף רב. המטבח, הסניטציה ואזורים נוספים בדירה שיש לשמור עליהם עדיף שיטופלו בידי אנשי מקצוע בתחום. לפעמים מתוך רצון לסיים את העבודה במהירות גבוהה יותר, ינסו אנשים חסר ניסיון וידע להאיץ את תהליך הניקוי על ידי התזה ושטיפה בזרם מים. פעולה זו עלולה להסב נזקים שיתגלו רק לאחר מספר ימים או שבועות. הנזק יבוא לידי ביטוי בהתנפחות של רהיטי עץ, ארוניות אמבטיה, ארונות קיר ועוד.  

ממה כדאי להיזהר?

כל חומר שנועד לניקיון יש לו תאריך תפוגה. לעתים, על מנת לחסוך בכסף תעשה החברה שימוש בחומרים שתוקפם פג. שימוש בחומרים שלא בתוקף עלול לגרום להיווצרות של כתמי חלודה, אבנית ואפילו לגרום לשריטות במקומות שונים כמו האמבטיה והמרצפות.

שימוש במכונות ישנות (מכונת פוליש למשל) עשוי להביא לתוצאה לא אחידה ואסתטית. כל זה מביא אותנו למסקנה חד משמעית שעדיף לפנות רק לחברה ידועה, מנוסה ומקצועית. אם מדובר בניקיון של דירה לאחר שיפוץ קיים צורך בשאיבת האבק בכל רחבי הדירה. כדי שהעבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר כדאי שלחברה שבחרתם יהיה את כל הציוד המקצועי הדרוש.

 

 

 

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20