בהקלטות שפורסמו הבוקר (חמישי) בגלי צה"ל נשמע יו"ר "האיחוד הלאומי" ח"כ בצלאל כשהוא מכנה את "קמצן ונהנתן".

בכנס לתומכי המפלגה אמר סמוטריץ' על נתניהו: "הוא נהנתן, הוא קמצן, אני לא אוהב את ההתנהלות שלו אבל הוא לא אדם מושחת. לא צריך להסכים עם כל מה שהוא עושה וגם לא צריך לתת לגיטמציה, מותר להגיד שהוא לא בסדר ואפילו להעניש, אבל זה לא שולל בבת אחת את כל זכויותיו".

בנוסף, אמר יו"ר האיחוד הלאומי כי לרה"מ "יש לומערכת יחסים מורכבת עם התקשורת", אך "יש המון אכיפה בררנית נגדו. למה לא חקרו את יאיר לפיד? למה לא חקרו את כל החכ"ים שתמכו בעד חוק ישראל היום וקיבלו סיקור אוהד בידיעות אחרונות? מצד אחד יש את הרצון למצות את הדין, מצד שני כיבוד ההחלטה הדמוקרטית ורצון העם, היכולת לנהל את המדינה מבחינה מיטבית, זה על כפות המאזניים".

לטענתו, "ביבי הוא לא מושחת. אם הוא היה מושחת הוא היה עושה מילונים מליארדים. ביבי לא מושחת. טובת מדינת ישראל לנגד עיניו ולא טובתו האישית".

אחרי הפרסום אמר חבר הכנסת: "הוצאת משפטים של כמה שניות מתוך חוג בית של שעתיים שעסק במגוון נושאים בצורה מעמיקה מאוד הוא סוג של נבזות, ולכן לא משהו שניתן להתייחס אליו ברצינות ולהגיב. עמדותיי ידועות ואני פורש אותם בכל במה אפשרית. המאזינים שלכם יוכלו ללמוד עליהן באותן במות".

 

עדי דניאל

עדי דניאל

עורכת חדשות באתר ערוץ 20

רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.