"צריך לומר את האמת: # הוא שקרי, מגמתי ומסוכן, שנועד להציג את כל הגברים כמטרידים ואנסים ואת כל הנשים כקרבנות, לסכסך בין המינים (פמיניזם רדיקלי) ולפרק את המשפחה והזוגיות", צייץ הלילה חבר הכנסת (הבית היהודי) בחשבון הטוויטר שלו ושיתף תמונה מתוך  גל הסיפורים על מיניות כפי שהוא מופיע בעיתון ''. מה שהביא עליו שלל תגובות, החל מ"פסיכופת" ו"יצוא נאלח" ועד לתגובות תומכות המסכימות שמדובר ב"קמפיין לזילות האונס".


סמוטריץ' הוסיף כי הוא "מציע לכולנו לא להתרשם מההתגייסות של נשים רבות, חלקן במודע וחלקן בתמימות" וקרא: "מי שצריך הוכחה מוזמן לקרוא את ה"תלונה" ההזויה של אורנה בנאי ולהבין במה מדובר". בהמשך הבהיר חבר הכנסת כי "אין בעד ונגד ", וטען כי "הדרך להתמודד היא חינוך. לא קמפיין מוגזם וקיצוני". סמוטריץ' אף יצא עיתון 'ידיעות אחרונות' כמי שלדבריו מוביל את הקמפיין הבינלאומי, כאן בארץ.

 

"נחנקתי מהזילות"

שלשום חשפה אנונימית שהותקפה מינית את סיפורה בטורה בערוץ 20 ויצאה גם היא נגד הקמפיין שהפך לטרנד. "גם אני קמתי בבוקר אחד וראיתי את כל הרשתות החברתיות מוצפות ב-# (האשטג) כזה ונחנקתי מהזילות", כתבה. "הסיפורים שמציפים את הפייסבוק מכל עבר מגמד את המקרה שלי, האירוע האישי והכואב שלי".

צילום מסך מתוך פייסבוק
הוטרדת? קבלי כרטיסים להופעה! תוכנית הבוקר של 'קשת'. צילום מסך מתוך פייסבוק

 

אחרי שגוללה את סיפורה הקשה, חתמה את הטור באומרה: "אני לא רוצה להשתתף בגל הזה, הדרך בה הוא נעשה שגויה, במקום לתקן, מרגיש שהוא מחלל שוב. אני אשאר בהאשטג אחר בשלב הזה".:עוד באותו נושא