ח"כ (הבית היהודי) התייחס היום לחשיפת ערוץ 10 אודות "בכירים במשרד רה"מ שהזמינו ריהוט חדש – למרות שהישן נשלח לשיפוץ". בפוסט ארוך ומפרגן במיוחד תקף סמוטריץ' את הביקורת הלט עניינית וקרא סמוטריץ' לראש הממשלה להמשיך בשגרת יומו ולהתעלם מרעשי הרקע.

הציוץ של כתב חדשות 10 שהרגיז את סמוטריץ'

 

"סליחה שאני מרשה לעצמי, אבל אבל אחרי החשיפה המטלטלת של אביעד גליקמן בערוץ 10 אתמול, אני ממש מוטרד. באמת מוטרד. ואני רוצה לבקש ממך משהו קטן. אתה חייב להבין. הכבוד שלך הוא הכבוד שלנו, ואם חלילה תארח מישהו, בין אם יהיה זה נשיא ארה"ב או כל אישיות בכירה אחרת, ומשהו באירוח לא יהיה מושלם, זה לא יפגע בך ובכבודך אלא בכבוד של כולנו. בכבוד של המדינה והעם שכל כך יקרים לנו.

אז בבקשה ממך, אם יש שריטה, ולו הקטנה ביותר, באחד הרהיטים במעונך הרשמי, או בכל מקום אחר שאתה מארח בו, אנא ממך תחליף אותו מיד. ואם יש חשש שפתאום אחד הרהיטים יישרט ולא יספיקו לקנות אחד חדש בזמן, אז אנא ממך תדאג שיחזיקו רזרבה של עוד שולחן אחד, או שניים, או אפילו שלושה, כדי שאפשר יהיה להחליף מיד. ולא רק שולחן אלא כל רהיט אחר. זה לא בשבילך אדוני ראש הממשלה, זה בשבילנו.ואנא ממך, וסליחה שוב שאני מרשה לעצמי, תדאג שהבית יהיה תמיד נקי וצבוע למשעי. כי, כאמור, לא מדובר בכבוד שלך אלא בכבוד של כולנו". 

ח"כ בצלאל סמוטריץ'

 

את הפוסט, שעוסק גם בגלידת הפיסטוק החביבה על ראש הממשלה ואף באשת ראש הממשלה שרה נתניהו, חותם סמוטריץ' בלי טיפה אחת של ציניות במילים::"אז באמת תודה לך אדוני ראש הממשלה, וסליחה בשם כל צרי העין שכנראה לא יודעים מה זה להיות ראש ממשלה וקצת מקנאים בך. אל תקח אותם קשה מידי. הם ממש מיעוט קטן. רובנו מאוד מודים ומעריכים את מה שאתה עושה למעננו, גם אם אנחנו לא מסכימים איתך על הכל וגם אם יש לנו וויכוחים נוקבים איתך בכמה סוגיות. אנחנו, ולדעתי כמונו רוב העם, יודעים מצויין לעשות את ההבחנה.

לינור בר-אל

לינור בר-אל:עוד באותו נושא