במעמד חגיגי, חנכה אמש (א') המועצה האזורית מטה בנימין את בית שלוחת המועצה ביישוב נעלה לטובת תושבי מערב בנימין.

הערב נפתח בטקס חנוכת וגזירת הסרט, במעמד שר התחבורה בצלאל סמוטריץ' שסקר בפני המשתתפים את תכניות משרדו לאזור בעתיד הרחוק, ותיאר את הפעולות שנעשות כיום כדי להקל על מצוקת תושבי מערב בנימין בנושא הפקקים והכבישים.

ראש מועצת בנימין ישראל גנץ אמר כי "אנו זוכים לפתוח היום את שלוחת המועצה ולקיים את הבטחתנו לתושבים. המטרה שלנו היא להנגיש את השירות לתושב כך שהוא כלל לא יצטרך להגיע למשרדי המועצה. אנחנו בדרך לשם, אך כל עוד יש צורך בשירות, חובתנו שהוא יהיה קרוב למגורי התושבים, מונגש ונוח"

שר התחבורה בצלאל סמוטריץ אמר כי "מי שרוצה לפתח את ההתיישבות חייב לפרוס תשתיות של תחבורה. ברוך ה' אנו רואים בבנימין הרבה מאד בנייה ואיכלוס אך אין ספק שאנו צריכים לשדרג את תשתיות התחבורה, הכבישים והתחבורה הציבורית״

הוא ציין כי ״משרד התחבורה עמל על תחילת הרחבת כביש 446 שיכלול שני נתיבים לכל כיוון בנוסף לנתיב תחבורה ציבורית ואף שביל אופניים. אנו מנסים לתת פתרונות רבים, אך חשוב לזכור שאי אפשר לפתור במספר ימים עומס מצטבר של שנים" אמר השר.

ראש המועצה לשעבר אבי רואה בירך גם הוא את התושבים ואמר שעוברו מדובר בהגשמת חלום. "העברת מרכז הכובד של מטה בנימין קרם עור וגידים בזכות אנשים שהסתכלו קדימה. מודה להנהלת המועצה ולכל אנשי בנימין היקרים לי מאוד על הבשורה החשובה בפתיחת השלוחה".


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.