יו"ר ישראל ביתנו, אביגדור ליברמן, ביקר היום במאהל הריבונות של הרשויות ביהודה ושומרון והצהיר כי הוא ומפלגתו יתמכו בהחלת הריבונות במידה והנושא יובא לכנסת.
"בואו לא נשקר לעצמנו. מה שלא נעשה עכשיו, שום דבר לא יקרה אחרי הבחירות. אם מישהו בונה על זה שנתניהו יעביר אחרי הבחירות ריבונות על גרגיר של יו"ש הוא טועה", ציין ליברמן.

השר בצלאל סמוטריץ', ימינה: "אני שומע הרבה יותר מידי דיבורים וזה מייצר אצלי חשש גדול שיש מי שמתכנן להקים סוג של ממשלת אחדות מיד לאחר הבחירות שזה בדיוק יהיה הסולם והתירוץ יבואגנץ ויגיד הינה תהליך הזדמנות היסטורית לתהליך מדיני להסכם שלום בינלאומי. נחזור לכל אותן מכבסת מילים וסיסמאות שבקצה שלה אוטובוסים מתפוצצים ברחובות ערי מדינת ישראל. כדי למנוע את התרחיש הזה, אנחנו לא רוצים ממשלת אחדות אנחנו רוצים ממשלת ימין, אנחנו רוצים ניצחון של הימין. כדי שהימין ינצח צריך להחיל את הריבונות כאן ועכשיו!. כדי לוודא שאין ולא יהיה תהליך מדיני מסוכן שבקצה שלו מדינה ערבית מחלקת חלילה את ארץ ישראל- צריך להחיל את הריבונות כאן ועשיו לפני הבחירות. זו הדרישה שלנו מראש הממשלה, זו הציפייה שלנו ממנו ואנחנו נעמוד מאחוריו וניתן לו את מלוא הגיבוי כדי לבצע את הצעד הזה כאשר הוא יבוצע".

ח"כ שקד: "אנחנו ברגע היסטורי, זה או שנחיל את הריבונות או שזה יהיה פספוס המאה וגם סכנת המאה כי מאוד חשוב במה אנחנו נתחיל. אם הצעד הראשון יהיה החלת ריבונות אז ברור שלא תקום מדינת טרור פלסטינית, אבל אם הצעד הראשון יהיה מו"מ להקמת מדינת טרור פלסטינית- אז אנחנו כבר לא נחיל ריבונות."

 

אילת כהנא

אילת כהנא


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.