סין היא אחת המעצמות הגדולות ביותר בעולם. למעשה, אנחנו מודעים לה בישראל הקטנה כאשר אנחנו קונים רהיטים ומוצרים אחרים שעליהם מתנוססת התווית Made in China. וזה עוד לא הכול, חברות שונות בארץ מנהלות קשרי מסחר עם המדינה הגדולה הזו, כמו גם קשרי עסקים אחרים. לפיכך, יותר ויותר ישראלים מודעים לצורך לשלוט בשפה הסינית או לפחות לפנות למישהו המכיר את השפה על בוריה.

דרוש מתורגמן לסינית

לעתים, כאשר אתם מארחים לקוחות או מנהלים סינים בחברה שלכם, אתם זקוקים לשירותיו של מתורגמן לסינית אשר יבהיר את הדקויות במשפטים. אמת, כולכם יודעים אנגלית וכך גם הלקוחות שלכם, אבל כאשר אתם מבצעים עסקה חשובה, אתם רוצים להיות סמוכים ובטוחים שבעלי העסקים הסינים הבינו היטב את הכוונה שלכם. משום כך, מתורגמן לסינית מקצועי יכול לסייע לכם בהבנת הדברים ובחתימה על הסכם אשר ישתלם לשני הצדדים.

כשעברית וסינית נפגשות

ישראלים לא מעטים זקוקים לשירותי תרגום סינית עברית. אלה כמה מבין המקרים הבולטים יותר הקיימים בשוק:

  • לעבוד בסין – תלמידי תואר ראשון בלימודי אסיה המסיימים את לימודיהם באוניברסיטה מבקשים להרחיב את אופקיהם ולצאת לעבוד בסין. מכיוון שקורות חיים הכתובים בעברית לא ימשכו את הסינים, יש צורך לתרגם אותם מעברית לסינית. התרגום מתבצע בדרך כלל על ידי איש מקצוע המכיר היטב את שתי השפות.
  • נחמד לעשות אתכם עסקים – כדי לנהל קשרים עסקיים ומסחריים עם הסינים יש צורך לטפל בניירת רבה. שירותי תרגום סינית עברית מסייעים בתרגום המסמכים הביורוקרטיים החיוניים לכל עסקה ועסקה.
  • מתרגמים מיילים – נשלח אליכם מייל מלקוח סיני ואינכם מבינים מה כתוב בו? שירותי תרגום אוטומטיים לא עוזרים לכם בדיוק? זה הזמן לפנות לאנשי המקצוע השולטים בתחום התרגום.
  • עריכה לשונית – גם אם אתם שולטים היטב בשפה הסינית, לעתים אתם מעוניינים לבקש מאיש מקצוע אשר יעבור על הטפסים שלכם במטרה למנוע טעויות מביכות.
  • מתאימים את השירותים לסינים – יש לכם אתר משגשג בארץ? הגיע הזמן להרחיב אותו ולהציע את השירותים האיכותיים שלכם גם למשתמשים הסינים. באמצעות חברה מקצועית תוכלו להתאים את הממשק האינטרנטי לקהל הסיני ואף להתאים לאתר אפליקציה למובייל – וכל זאת בשפה הסינית.

מתרגמים מאנגלית לסינית

אמנם האנגלית היא השפה הבין-לאומית, היא השפה המדוברת השנייה בעולם. את המקום הראשון תופסת המנדרינית (קטגוריה של השפה הסינית). משום כך, לא אחת יש צורך בשירותי תרגום אנגלית סינית. גם דוברי האנגלית זקוקים לתרגומים מקצועיים לפעמים, בייחוד אם מדובר באתר גדול או במסמך חשוב שיש לחתום עליו בהקדם האפשרי. כמו כן, לעתים נעזרים מפיקים ובמאים כדי לתרגם סדרות מאנגלית לסינית או מסינית לאנגלית. אחרי הכול, ילדים מכל העולם נהנים לצפות בסרטים מצוירים איכותיים מארצות שונות.

חברת התרגום שעושה את העבודה

הסינית נחשבת בעיני ישראלים רבים לשפה אקזוטית, ועם זאת גם קשה ובלתי מובנת. משום כך רבים מהם פונים לשירותי תרגום מקצועיים שיעשו סדר בבלגן. בין אם מדובר במקדם אתרים שרוצה לפנות לחברה הסינית אשר מבקש לכתוב עבורו תכנים שיווקיים איכותיים ובין אם מדובר באדם המעוניין לתרגם סרטון תדמית לקהל הסיני.

בישראל יש חברה מקצועית המעניקה שירותי תרגום לסינית – לימפיד. החברה מספקת שירותי תרגום עם אוריינטציה בתחום האינטרנט. כאן תוכלו לקבל שירותי תרגום איכותיים מדוברי סינית או מאנשים ששהו בסין במשך שנים רבות והספיקו להקים את תרבותה. אז אם אתם מעוניינים לעסוק במסחר אלקטרוני בסין, לתרגם לסינית מסמכים ביורוקרטיים או להשיק אפליקציה עבור הקהל הסיני – זו החברה המתאימה לכם.

 

 


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.