מחבל ירה בלילה שבין שישי לשבת מתוך רכב חולף לעבר עמדת צה"ל סמוך לטול כרם. באירוע לא היו נפגעים.

עורכי הדין של נעמה יששכר, הצעירה הישראלית שבית המשפט ברוסיה גזר עליה 7‪.‬5 שנות נאסר לאחר שנתפסה לפני כחצי שנה עם כמות קטנה של סם, הודיעו כי יגישו ערעור על גזר הדין בתוך עשרה ימים.

נשיא צרפת, עמנואל מקרון, שוחח עם נשיא ארה״ב וביקש כי יפעלו יחד למנוע מטורקיה להמשיך בהתקפותיה בצפון סוריה. מקרון אמר לנשיא ארה״ב כי על המדינות לשמור על בני בריתם ולא לאפשר פגיעה בחפים מפשע. בתוך כך, ארדואן הצהיר כי לא יעצור את המתקפנ ולא יקבל שום דרישה בנושא.

נשיא ארה״ב דונלד טראמפ אישר כי ארה"ב וסין הגיעו להבנות על הסכם ראשוני להפסקת מלחמת הסחר בין המדינות. "זהו השלב הראשון, השלב השני יתחיל מיד”, אמר טראמפ. ההסכם הראשוני כולל הגברת רכישות סיניות מארה״ב בנושא החקלאי וביטול המכסים על חברת וואוי בצד השני.

טראמפ. צילום: רויטרס

מ״מ השר לביטחון המולדת בארה״ב יסיים את תפקידו לאחר שנים רבות בממשל. טראמפ הודה לו ואמר כי ישנם מחליפחים ראויים מאוד לתפקיד.

המשטרה עצרה ערבי בן 44 מעראבה לאחר שתקף אחות בבית החולים פוריה וכן נער בן 16 שהעיר לו.

הולכת רגל כבת 50 נפצעה קשה מפגיעת רכב בשדרות שבעת הכוכבים בהרצליה.

גבר כבן 30 נפצע קשה בהתנגשות אופנוע ברכב חונה ברחוב הגפן בחיפה. גבר כבן 32 שנפל מכסא במהלך מסיבה ברחוב משה בקר בראשון לציון, נפצע באורח קשה לאחר שנרמס ע״י החוגגים. צעיר בן 22 נפצע באורח קשה מירי ברחוב גוש עציון בחיפה. גבר כבן 40 נפצע קשה לאחר שנורה בשדרות הרצל ברמלה.

גבר כבן 60 התחשמל סמוך לגשר אריק בנהר הירדן. מותו נקבע בתום ניסיונות החייאה. גבר בן 30 נפצע בינוני בקטטה ברחוב אפרים באשקלון.

גבר בן 35 הוכש ע״י נחש שפיפון במכתש רמון ופונה במצב בינוני לבית החולים.

צילום: חיים שוחט פלאש 90

סיכום השבת, באדיבות 0404

אלדר ממן

אלדר ממן


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.