המתיחות במפרץ: השבת נפגש נשיא , חסן רוחאני עם מנהיגי מדינות באזור במסגרת פגישת פסגה בטג'יקיסטן. באירוע נכחו בין היתר נשיא רוסיה ולדימיר פוטין ונשיא טורקיה רג'פ טאיפ ארדואן. רוחאני התייחס לסנקציות של האמריקאים ואמר כי מדינתו תמשיך לסגת מהסכם הגרעין עליו חתמה אלא אם המדינות הנוספות החתמות על ההסכם יוכיחו כי הן מתכוונות לקיים את הצד שלהם. בתוך כך, על פי דיווח אמריקאי, האיראנים ירו טיל לעבר מל"ט אמריקאי שחלף מעל כלי שייט איראניים ששטו בקרבת המכליות וזאת עוד קודם לתקיפתן. הטיל, פספס את המטרה ונפל בים.

מפלגת ימין? במהלך השבת כתב יו"ר 'ישראל ביתנו' בדף הפייסבוק שלו כי: "בנסיבות שנוצרו – הקטסטרופה שהציבור עדיין לא כל כך מודע לה בתקציב המדינה, והאתגרים הביטחוניים הצפויים – תפקידנו לכפות על "הליכוד" ועל "כחול לבן" להקים ממשלת חירום לאומית ליברלית: "ישראל ביתנו" – "הליכוד" – "כחול לבן".עוד כתה ליברמן: "ממשלה שתשקף את רצון הרוב המוחלט של אזרחי מדינת ישראל. המפלגה שתקבל את מרב המנדטים, נציגה יהיה המועמד להרכבת הממשלה – בלי החרדים ובלי איתמר בן גביר".

הטרור מעזה: במהלך שישי ושבת פרצו כ-16 שריפות בעוטף ומעל 100 דונם של חיטה עלו באש באזור כפר עזה. בין היתר הצליחו הערבים לגרום לשריפות בנחל עוז, יער בארי ושמרת בארי.

ראש השב"כ נפגש עם יו"ר הרשות אבו-מאזן בכדי לשכנע אותו שיקבל את כספי המיסים מישראל, כך דווח ב'חדשות 12'.

נצרת עלית: ארבעה מטוסי כיבוי וכבאיות השתלטו על שריפת חורש שפרצה סמוך לבית העלמין בעיר.

ילד בן 12 פונה לבית החולים זיו בצפת לאחר שהוכש ברגלו ע״י נחש במהלך קמפינג ברמת הגולן. מביה"ח נמסר שמצבו יציב.

צעיר כבן 28 טבע למוות בחוף לא מוכרז צפונית לעכו. מותו נקבע לאחר ניסיונות החייאה בבית החולים בנהריה.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.