פעילי ארגון להב"ה נעצרו היום לאחר שפוצצו טקס מיסיון שנערך בראשון לציון.בשעה 8:30 התכנסו פעילי הארגון וחסמו את הכניסות למקום. כוחות המשטרה שהיו במקום לא הצליחו להשתלט על הפעילים שפרצו פעם אחר פעם לרחבת הטקס. ולכן מפקד המרחב החליט לסגור את האירוע.

אדם  כבן 70 טבע למוות היום (ש') בחוף נתניה כאשר שחה באזור אסור לרחצה סמוך לחוף סירונית בעיר. מצילים שהבחינו בו ימשו אותו מהמים כשהוא מחוסר הכרה. הם ביצעו בו החייאה עד להגעת מד"א.

המשטרה פרסמה את פרטיו של אלפונסו עזריה, בן 63 מחולון, החשוד בביצוע רצח של תושב רמת גן. גופת הנרצח נמצאה בביתו של אלפונסו בבוקר. החשוד ברצח נעדר ביממה האחרונה מביתו ונראה לאחרונה מתחת למחלף ההלכה על נתיבי איילון כשהוא לבוש בחולצה כחולה מכופתרת ובמכנסי ג'ינס. גובהו: 1.78 מ', עיניו חומות ושיערו קצר בצבע חום.

בקפריסין דלקה שריפה גדולה סמוך לפאפוס, על פי הוראת ראש הממשלה בשעה 06.00 בבוקר ימריאו 3 מטוסי כיבוי מטייסת "אלעד" לעזרה בכיבוי השריפה, משימתם כיבוי גזרה מזרחית של השריפה.

במצרים נידון נשיא מצרים המודח מורסי ל-40 שנות מאסר. העונש מצטרף למאסר עולם ועונש מוות שנגזרו עליו בתיקים אחרים. שישה נאשמים נוספים, בהם שני עיתונאי אל ג'זירה שמוגדרים נמלטים, נידונו למוות. השופט פסק: "בגידה במולדת היא דבר שהנפש לא יכולה לסבול".

בבריטניה תומאס מייר בן 52, הוא הנאשם ברצח חברת הפרלמנט ג'ן קוקס. עדי ראיה דיווחו כי הוא צעק "בריטניה קודמת לכל" לפני שדקר וירה בחברת הפרלמנט ממפלגת הלייבור שתומכת בהישארות בריטניה באיחוד האירופי לקראת משאל העם שייערך השבוע.

בבלגיה נעצרו 12 חשודים בטרור במהלך פשיטות שערכה המשטרה בסוף השבוע בכ-40 בתים ב-16 רשויות ברחבי המדינה, רובן אזור בריסל. כך נמסר מלשכת התובע הפדרלי במדינה. כמה מהעצורים חשודים כי תכננו לבצע פיגוע בבריסל בזמן משחק של הנבחרת הלאומית בטורניר היורו.

עם יציאת השבת נהג בשנות ה-50 לחייו איבד את הכרתו ולכן איבד שליטה על המכונית ונסע לתוך מסעדת "פוראמה" ברחוב בן יהודה 7 בתל אביב. מצבו של הנהג אנוש. ממד"א נמסר כי שלושה נפצעו אנושות, בהם הנהג שכנראה איבד את הכרתו ואיבד שליטה על המכונית. עוד שלושה נפצעו בינוני וקל

מרב לרנר

מרב לרנר


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.