בכפר השיקומי "עלה נגב – נחלת ערן" של עמותת עלה נערכה הבוקר מסיבת הסיום וטקס המצטיינים של קורס טיס 179. הטייסים הצעירים התרגשו לראות ולשמוע על החזון שהפך למציאות, ועל העשייה והשילוב המיוחד שמתקיים בין האוכלוסיות השונות. בית הספר לטיסה בחר לקחת על עצמו אחריות חברתית כלפי החלשים ביותר ולפקוד את הכפר בביקורים והתנדבות. "יום מרגש ומיוחד בעלה נגב נחלת ערן ציין יו"ר הכפר, אלוף במיל' דורון אלמוג. "הטייסים החדשים של חיל האוויר הישראלי בחרו לחגוג את מסיבת הסיום בכפר. אנחנו גאים בטייסים שלנו ומאושרים על הבחירה המופלאה שלהם".

מנכ"ל הכפר אבי וורצמן הוסיף וציין כי "ביקורים מסוג זה הינם ביטוי להבנה כי עוצמת השרשרת האנושית נמדדת ביחסה לחוליות החלשות שבה. לראות את טייסי העתיד, הטובים והמוצלחים שבבנינו באינטראקציה משותפת יחד עם דיירי ותלמידי הכפר הינו צעד קטן נוסף בדרך ליצירת חברת מופת ותיקון עולם".

"אין דרך טובה יותר מבחינתי לסיים קורס טיס מאשר במקום מעורר השראה, מכניס לפרופורציות ומראה את הטוב שבאדם, כמו עלה נגב – נחלת ערן",  אמר בהתרגשות אל"מ י', מפקד בית הספר לטיסה לבוגרי הקורס. "ההבנה של מסיימי הקורס שעשייתם היא למען אלו הזקוקים להם הינה דוגמה חיה לערבות הדדית וארץ ישראל היפה".

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20:עוד באותו נושא