מכבי תל אביב מתחזקת. טינו סושיץ’, , חתם בקבוצה לעונה אחת. סושיץ׳ הגיע בהתאם למתכונת החדשה של מיטש גולדהאר, לחפש שחקנים עם כרטיס ביד או עלויות רכישה נמוכות. הקשר הבוסני הגיע בהשאלה מגנק הבלגית כאשר למכבי יש אופציה לרכישת השחקן, שעבר בהצלחה את הבדיקות רפואיות במועדון.

טינו סושיץ' במדים החדשים. צילום: מכבי ת"א
טינו סושיץ’ במדים החדשים. צילום: מכבי ת”א

 

סושיץ’ בן ה-25 נולד בבוסניה וגדל בבלגיה. יש לו רקורד עשיר יחסית לשחקן שמגיע לליגת העל. הוא שיחק בסטנדרט ליאז׳ ובהיידוק ספליט, ובנבחרת הצעירה של בלגיה והוא נחשב לכישרון מבטיח. לפני שלוש שנים החליט לעבור לשחק בנבחרת בוסניה הבוגרת שם הפך לשחקן בכיר יותר מנבחרת בלגיה עמוסת הכוכבים, בה לא היה לו מקום.

קרויף חיפש זרים ברמה גבוהה כדי לשדרג את מכבי תל אביב, השאלה הגדולה היא באיזו יכולת מגיע הבוסני לקבוצה. קרויף מאמין מאוד ברכש החדש שהביא ואמר לאתר הרשמי של המועדון: ״סושיץ’ הוא קשר מוכשר בעל פוטנציאל רב עם יכולות התקפיות מרשימות היכול לשחק במגוון תפקידים. סושיץ’ הותיר עלינו רושם רב במהלך צמד משחקי הפליאוף של הליגה האירופית נגד היידוק ספליט בעונה שעברה ואנו עקבנו אחרי ההתקדמות שלו במטרה לבחון איך ניתן להביא אותו. אנו מאושרים שהצלחנו להחתים את סושיץ’ בהשאלה ומקווים כי יהפוך לנכס ויעזור לקבוצה להגשים את מטרותיה”.

אלירן עטר בקדנציה הקודמת בצהוב. צילום: עמוד הפייסבוק של מכבי ת"א
בקדנציה הקודמת בצהוב. צילום: עמוד הפייסבוק של מכבי ת”א

 

בינתיים, נמשכת המלחמה הפסיכולוגית בין למכבי תל אביב בנוגע לאלירן עטר. אחרי שיעקב שחר דחה את ההצעה של מכבי תל אביב לקבל כ-900 אלף יורו בלבד, החליט המאמן גיא לוזון לזמן את החלוץ לסגל של הקבוצה למשחק הדרבי מול הפועל במסגרת גביע הטוטו. המהלך של המאמן נעשה כדי להלחיץ את ראשי מכבי תל אביב, אך מי שנלחץ בינתיים הם האוהדים של מהאפשרות שעטר יישאר.

במכבי תל אביב עשויים לקבל הערב עזרה מכיוון מפתיע, האוהדים של מכבי חיפה מתכננים הערב קבלת פנים עוינת לעטר. כבר עם העלייה לחימום האוהדים מתכוונים לשרוק לו בוז וכך יעשו בכל פעם שהחלוץ יקבל את הכדור, אם ישותף במשחק. התנהגות האוהדים עשויה למנוע מלוזון לתת לעטר לשחק ולזרז את המעבר שלו לקרית שלום.

 

 

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.