1:09 19/10/2017
מבזקים
דף הבית > אקטואליה וחדשות > סוף סוף מחייכת

סוף סוף מחייכת

רחלי אטיאס, שניצלה מתאונה קטלנית בה נספו כל בני משפחתה, חוגגת בת מצווה. סבה: "לא שוכחת לרגע את הוריה ואחיה"

4 וחצי שנים אחרי האסון שפקד אותה, חגגה רחלי אטיאס בת מצווה, והוכיחה שהחיים חזקים מהכל.

22 במאי 2012. את התאריך הזה רחלי אטיאס בת ה-12 לעולם לא תשכח. במהלך נסיעה לביתה בישוב בר יוחאי שבגליל יחד עם כל משפחתה, הידרדר רכבם של משפחת אטיאס אל התהום בכניסה לטבריה, ועלה באש.

רחלי בחגיגת בת המצווה עם סבה הרב שמעון אטיאס
רחלי בחגיגת בת המצווה עם סבה הרב שמעון אטיאס

כמעט כל המשפחה נספתה בתופת המזעזעת – ההורים יהודית ורפי אטיאס ז"ל, וששת ילדיהם – התאומים נריה ואלישיב (16) והבנות אביה (17), שירה (11), תאיר (9) ונועה (5). רחלי, שהיתה בת 7, הצליחה תוך הפגנת תושייה גדולה לחמוק מן הרכב הבוער, וכך ניצלה.

פרסומה של התאונה המזעזעת, הביאה לבית העלמין בצפת אלפים ללוות את בני המשפחה בדרכם האחרונה  ולחבק את רחלי הקטנה שאיבדה את כל משפחתה.

רחלי אטיאס עם שרה נתניהו. עמוס בן גרשם, לע"מ
רחלי אטיאס עם שרה נתניהו. עמוס בן גרשם, לע"מ

אתמול התקיים טקס בת מצווה מרגש לרחלי, אותה מגדלים דודיה, אסתר ורונן כהן. קרובי המשפחה סיפרו ל|ישראל היום" כי היה זה מעמד מרגש עד דמעות. "אירוע שבו השמחה נמהלה בעצב, אבל אין ברירה, החיים חזקים מהכל". סבה הוסיף: "שבע"ה תעלה, תפרח, תצליח ותקים בית ומשפחה לתפארת. היא ילדה חכמה שמתבגרת מהר. היא לא שוכחת לרגע את הוריה ואחיה היקרים, שכבר אינם איתנו, ואותם לא נשכח לעולם".

ניר מועלם

ניר מועלם

עורך תוכן, ערוץ 20.
ניר מועלם
לתגובות

אולי יעניין אותך גם

Screenshot_4

"מרצ היא מפלגה של חונטה"

יו"ר מרצ הודיעה ליו"ר הכנסת יולי אדלשטיין כי תעזוב את משכן הכנסת, אך תישאר בתפקידה במפלגה על מנת לקדם פריימריז פתוחים. הפטריוטים דווקא מפרגנים