1:00 17/10/2017
מבזקים
דף הבית > ספורט > סוכמה העברתו של אל חמיד להפועל באר שבע

סוכמה העברתו של אל חמיד להפועל באר שבע

בעקבות חוסר הוודאות לגבי מצבו הרפואי של מיגל ויטור, אלונה ברקת וג'קי בן זקן הגיעו לסיכום על העברתו של הבלם לשורות האלופה תמורת כמיליון יורו

חאתם אל חמיד יעבור לאלופה אחרי שאלונה ברקת וג'קי בן זקן הגיעו לסיכום עקרוני על העברתו של הבלם/קשר.

הסיכום שמרבית סעיפיו הושלמו, הושג באחת החופשות של בן זקן מהכלא כאשר בן זקן ביקש להשאיר את חאתם עבד אלחמיד באשדוד עד לסיום העונה הקרובה, כאשר להפועל באר שבע תהיה האופציה לבצע את ההעברה בחלון העברות בינואר, בהתאם לצרכיה.

חאתם אל חמיד עם סרט הקפטן. צילום: מ.ס אשדוד
חאתם אל חמיד עם סרט הקפטן. צילום: מ.ס אשדוד

 

בינתיים, לאור הפציעה של הבלם מיגל ויטור במשחק אלוף האלופים אתמול ומהחשש מהיסטוריית הפציעות של הבלם המצוין, ברק בכר רוצה לזרז את העברתו של אל חמיד. הבלם עצמו יודע שהוא בדרך לבאר שבע.

ברקת תשלם לאשדוד עבור אל חמיד לפחות מיליון יורו כאשר אשדוד תשאיר אצלה אחוזים מסוימים מהבעלות על הכרטיס. בן זקן, אשף העסקאות בכדורגל הישראלי, מכר את אלחמיד לגנט הבלגית בסכום של 500 אלף יורו, ולאחרונה רכש אותו ממנה חזרה אחרי שהבין את הפונציאל שיש בבלם וההתעניינות מצד קבוצות גדולות בישראל בו. דודו דהאן העביר את הבלם חזרה לגנט ועכשיו השניים סוגרים עסקה עם רווח יותר מכפול עבור הבלם. בשורה התחתונה, בן זקן יעשיר את קופת המועדון בסכום של 700 אלף יורו לפחות.

העובדה שמכבי תל אביב התעניינה באל חמיד לאחרונה גרמה לחיוך גדול אצל ראשי אשדוד. מכבי תל אביב שנלחמה בעבר לרכוש את המגן רחמים צ׳וקול מאשדוד, שילמה כ-400 אלף יורו עבור רכישתו והעבירה את אל חמיד לאשדוד ללא תמורה. צ׳וקול לא התאקלם חברתית ושוחרר חזרה לאשדוד ללא תמורה. אשדוד הרוויחה את אל חמיד שהפך לשחקן מבוקש והיא תגזור עליו קופון שמן.

‫משה בוקר‬‎

‫משה בוקר‬‎

משה בוקר, 51, 30 שנה עיתונאי בקבוצת הארץ, 10 שנים בערוץ 2,
לתגובות

אולי יעניין אותך גם

צילום: בית"ר ירושלים

בית"ר ירושלים הביסה 1-4 את מכבי נתניה

היהלומים היו טובים יותר, אך התפרקות במהלך המחצית השניה הובילה לניצחון הגדול של החניכים של בן זקן. שכטר, פראיירה, ורד ובניון כבשו למארחת, קייטה השווה זמנית