אף אחד לא רוצה להיתקע מחוץ לבית או מחוץ לרכב, אולם אנו יודעים שזה קורה ועשוי לקרות גם לנו. לפני הזמנת מנעולים כמובן שנרצה לוודא קודם שהמפתחות לא נמצאים עמוק בתוך התיק שלנו, או שלא שכחנו אותם במקום האחרון שבו היינו. לאחר כל הבדיקות ובמידה ועדיין מצאתם שאתם צריכים הרי שתרצו להזמין שיגיע אליכם מהר ושיהיה גם בעל הסמכה מקצועית לביצוע העבודה.

שירותי חירום של פורץ מנעולים:

פריצת מנעולים היא תחום מוכר כיום. אם בעבר אנשים פשוט שברו מנעול כדי להיכנס ואז היו מחליפים את הדלת, הרי שהדלתות יקרות יותר כיום ובעזרת מנעולן מקצועי אפשר לפרוץ את דלת הבית יחסית בקלות ומבלי לפגוע בדלת ולהסתפק רק בהחלפת הצילינדר. כאשר אתם מזמינים מנעולן ברמת השרון אתם רוצים לוודא שהוא אכן מגיע מהאזור ולא יגבה לכם כסף רב על נסיעה ארוכה אליכם. כמו כן אתם רוצים לוודא שיש לו תעודת יושר מטעם משטרת ישראל לעסוק בתחום בצורה חוקית.

החשיבות בבחירת פורץ מנעולים קרוב לביתכם:

אם אתם גרים בכפר סבא אתם רוצים להזמין פורץ מנעולים בכפר סבא. אתם רוצים לוודא שהמנעולן קרוב אליכם ככל האפשר מבחינת הזמינות והעבודה שלו כיוון שמנעולנים שיגיעו מרחוק יותר יכניסו להצעת המחיר שלהם, מבלי שתשימו לב, את עלות הדלק והזמן שלקח להם להגיע אליכם.

מה חשוב לבדוק לפני הזמנת פורץ מנעולים?

הזמנת פורץ מנעולים בהרצליה או בכל מקום אחר הוא עניין רגיש. העובדה שמישהו זר יגיע אליכם הביתה או לרכב שלכם ויפרוץ אותו וודאי מעלה בכם את החשד כי בעתיד הוא עשוי להכיר את תכולת הדירה שלכם, אתכם והיכן אתם גרים ועשוי להוביל אותו לפרוץ אליכם הביתה. החששות הם נכונות, אולם אם תבקשו מהמנעולן להציג תעודת הכשרה לעבודה בתחום ותעודת יושר מטעם משטרת ישראל לפריצת מנעולים כעבודה חוקית, הרי שתוכלו לפחות להקל על עצמכם את ההרגשה.

שירותים נוספים של מנעולן:

מנעולנים מקצועיים המספקים שירותים דוגמת מנעולן ברעננה כמו בחברת אביב מנעולים מספק לכם שירותים נוספים מלבד פריצת מנעולים ושירותי חירום. החברה מספקת גם צילינדרים מתקדמים לדלתות, פריצת כספות, שירותי שכפול מפתחות, החלפת דלתות ועוד.

כתבה זו הופקה בשיתוף פעולה עם פורטל מנעולנים P-Locks

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.