אחד הדברים המאתגרים בארגון מסיבת הפתעה הוא, לשמור את הכול בסוד.

לא פשוט לתכנן חגיגה למישהו קרוב, להזמין מקום הרבה זמן מראש, ולהיות בטוחים ששום פרט לא "ידלוף" החוצה. אחד מהיתרונות שבארגון מסיבת הפתעה בתוך וילה להשכרה, היא בכך שניתן להזמין את המקום בהתראה קצרה. ככה אפשר למשל למצוא וילה פנויה למחר ו"להרים" מסיבה מדהימה בתוך מספר שעות בלבד.

וילה פנויה למחר
וילה פנויה למחר

מדוע וילה להשכרה יכולה להיות מקום מושלם למסיבות ספונטניות:

אם אי פעם הזמנתם מקום בתוך מועדון או מסעדה עבור כמות גדולה של חברים- אתם בוודאי יודעים שחשוב להתקשר זמן מה מראש למקום, לוודא שאכן הם ערוכים לקבל אתכם שם, ושיש להם שולחן מספיק גדול או חדר מתאים לאירועים פרטיים. בנוסף במקומות כאלה אתם תלויים בשעות הפתיחה והסגירה, ואינכם יכולים להישאר שם ולחגוג כל החברים עד הבוקר.

לעומת זאת, הזמנת וילה שהיא כולה שלכם מאפשרת את קיום מסיבת ההפתעה באיזו שעה שאתם רוצים. אם אתם רוצים לשמור על מיקום השמחה בסוד- כל מה שאתם צריכים לעשות זה לבחור מתוך ההיצע הענק וילה פנויה למחר- ולסגור בקלות את המקום האולטימטיבי למסיבה מושקעת, שהיא גם הפתעה מושלמת.

איך אפשר לארגן מסיבת הפתעה בוילה?

אל תחכו עם כל הארגונים עד לרגע האחרון- תוכלו אמנם למצוא וילה פנויה למחר בקלות, אבל כל מה שקשור בכיבוד למסיבה ותוכנית אמנותית- רצוי לתכנן היטב מראש. כדאי לכתוב רשימה מאורגנת, עוד לפני שמחליטים בכלל על התאריך למסיבה, אשר כוללת:

  1. רשימת מוזמנים ומספרי הטלפון שלהם– מומלץ ליצור קבוצה בוואטסאפ של כל המוזמנים, מלבד "חתן יום ההולדת" כמובן, בכדי להעביר אליהם את מיקום הוילה שסגרתם.
  2. רשימת "מי מביא מה"– גם אם בפועל רכישת המזון והמשקאות תתבצע ברגע האחרון- כדאי שיהיה לכם דף ובו כתוב כל מה שאתם צריכים לקנות, ומי אחראי להביא כל דבר.
  3. טלפונים של מפעילים– אם סגרתם עקרונית עם תקליטן או איש קריוקי, זכרו להתקשר אליו כאשר התאריך הסופי של המסיבה כבר ידוע לכם, והוסיפו אקשן לאווירה במסיבה.

הוילה אמנם מכילה ריהוט מלא וחדרים מפנקים ונוחים, אך זכרו שאת כל מה שאתם צריכים על מנת לקיים את מסיבת ההפתעה, כולל קישוטים כמו בלונים למשל- אתם חייבים להביא אתכם.

כיצד ניתן למצוא וילה פנויה למחר כשמארגנים מסיבה?

תוכלו להגיד לחתן השמחה כי אתם מתכננים יציאה משותפת של כל החברים למקום בילוי מסוים, לכבוד יום ההולדת שלו. "בדרך לאירוע" תעצרו בוילה ששכרתם, ושם כבר תתברר האמת, והוא יבין כי המסיבה מתקיימת בעצם בתוך וילה ענקית ומפנקת. חפשו באינטרנט וילה הקרובה יחסית למקום המגורים של החוגג, ובדקו האם היא פנויה בהתראה קצרה- תוכלו למצוא שפע של הצעות לוילות נהדרות באזורכם, ולברר בקלות את מי ניתן לשכור לחגיגה המדהימה שאתם מארגנים.

 

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.