יש התגייסות של 'גנץ טי וי' בתקשורת". בנימין תקף היום (רביעי) בריאיון ל'' את ההטיה התקשורתי  בסיקור הפוליטי לקראת הבחירות, שבאה לידי ביטוי לדבריו בתמיכה ביו"ר כחול לבן בני גנץ. "יש התגייסות שאני לא זוכר כמוה, חסרת תקדים, של 'גנץ טי.וי'. 11, 12 ו־13 והרדיו על סוגיו. פשוט התגייסות מוחלטת"

"פעם אחת, בראיון אחד, הצליחו לערער את גנץ ואז מיד עשו לו תיקונים. מקצה שיפורים", אמר נתניהו והוסיף: "ראיונות מלטפים נותנים לגנץ ללפיד ולאשכנזי וכביכול מעלים לו שאלות קשות כמו, "מר גנץ, אתה מוכן לפרוס לפנינו את החזון שלך?" או, "אבל אומרים עליך שאתה לא יציב?" אין אתגור, אין פולו־אפ", הסביר נתניהו ותקף את יו"ר כחול – לבן: "אם הוא קורס תחת ראיון אחד עם יונית לוי – איך הוא יעמוד בלחצים?".

נתניהו התייחס גם למתקפה על פעילי הימין בטוויטר ואמר: "ההתנשאות שלהם על הליכוד באה לידי ביטוי בעלילת הבוטים", עוד הוסיף ראש הממשלה: "הם לא מעלים בדעתם שמצביעי הליכוד הם אנשים אמיתיים, שיש להם מחשבה עצמאית", נתניהו המשיך ואמר: "בעיניהם הם לא אנשים. פעם קראו לנו צ'חצ'חים, אחר כך בבונים, עכשיו . ב־9 באפריל הבוטים ינהרו לקלפיות".

"הבוטים ינהרו לקלפיות". ראש הממשלה בנימין נתניהו. צילום: TPS

 

במהלך הריאיון התייחס ראש הממשלה לסוגיה הביטחונית. לדבריו הבעיה העיקרית היא איראן: "צריך להבין, מסביבנו יש אסלאם קיצוני. המעצמה האסלאמית הגדולה היא איראן. איראן מנסה להשיג נשק אטומי. אני בולם את זה", הוא הבהיר בעניין ההתפתחויות בצפון: "איראן מנסה להעביר את צבאה – באמצעות הסכם הגרעין שגנץ ולפיד תמכו בו לסוריה. אני בולם אותה שם".

על היחסים מול מוסקבה הוא אמר: "הצלחתי לשמר את חופש הפעולה שלנו מול צבא רוסיה במאמץ לא קטן", עוד הבהיר: "אם איראן תתמקם בסוריה, אי אפשר בכלל להשוות את האיום לשלוחה האחרת של האסלאם הקיצוני שבעזה".

"הבאנו את חמאס לרתיעה, חסמנו את צירי האספקה המרכזיים", אמר נתניהו בעניין עזה, "היכנו בחמאס באופן שהציבור לא מבין. יותר מ־300 פלשתינים נהרגו על הגדר כשניסו לחדור ולחטוף את חיילינו". עוד הוסיף בעניין ההיערכות מול חמאס: "הפעלנו כוח בצורה מושכלת וחזקה. את ההרתעה ראית ביום השנה לצעדה לא באו מיליון אלא הרבה פחות, והיו אלפי מרסנים", ראש הממשלה הבהיר: "זה סימן להרתעה. לפני שאני נכנס לכיבוש קרקעי, אני ממצה את כל האפשרויות האחרות".

אורן רפאל

אורן רפאל

עורך תוכן בכיר | orenre@gmail.com
אורן רפאל


:עוד באותו נושא